Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadta a volt férjetek/f...

Hogy fogadta a volt férjetek/feleségetek, mikor megtudta, hogy újra párkapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiborult.
2014. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem hadjáratot indított, amikor kiderült, hogy az új kapcsolatom komoly. Annak ellenére, hogy ő lépett le, és ő hagyott ott két kisgyerekkel. Mondjuk addigra már annyira nem működött, hogy én se vágtam eret emiatt. Könnyű volt az újrakezdés 10 év házasság és válás után.


A hadjárat a gyerekeken keresztül folyik, ami ellen nem tudok védekezni. Ellenünk akarja fordítani őket, de szerencsére időközben megnőttek, és nem jár túl nagy eredménnyel a próbálkozása.

Amikor megtudta, hogy összeházasodunk, elkezdte hívogatni a vőlegényemet, hogy miket tud rólam és szívesen elmeséli négyszemközt. Naponta 3-4 szer hívta. Amikor a mára már férjem közölte vele, hogy szeretné ha én is ott lennék, hogy a másik oldalt is hallja, rögtön meghátrált.

Szóval nem egy tündérmese.

2014. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt a férjem, és én ezt láttam rajta.
2014. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulált nekem, ugyanúgy, ahogy én is neki.
2014. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Odavolt,és újra akarta kezdeni!
2014. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiakadt, pedig azert valtunk,mert o felrelepett es a masik csajjal akart maradni.
2014. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem volt a férjem, de azért leírom.

a szakítás után viszonylag hamar lett új kapcsolatom (ami azóta is tart). kb. 4 hónapja lehettünk együtt, mikor a volt barátom rájött, hogy ez komoly, és vissza akart szerezni. aztán kb. 3 év után egy hétre "szétmentünk" a jelenlegi párommal, akkor is rögtön jött volna az ex.

2014. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát 7 évig voltunk házasok, majd elváltunk, mert az anyósom folyton piszkált, nem hagyott békén, mindenért én voltam a hibás. Ebből elegem lett, így hát megmondtam a férjemnek, hogy ez így nem mehet tovább, hiszen az anyja nem akart elfogadni minket egy párként. Miután véglegesen elváltunk az anyja megnyugodott, de attól mi még titokban találkozgattunk. Én pedig volta
2014. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én pedig voltam olyan hülye, hogy beleszerettem egy másik férfibe, akivel végül össze is jöttem. Közben az ex-férjemmel még voltak találkozgatások, de végül meg kellett neki mondanom a teljes igazságot. Nagyon mérges volt, kiabált, hogy hogy képzelem, hogy így faképnél hagyom, és hogy ő még mindig szeret. Nem tudom, hogyan csinálhattam ekkora butaságot, de végül lekoptattam szegényt. :( Majd utána még majdnem 1 évig zaklatott telefonon, hogy ő nem tud engem elfelejteni, aztán egy idő után abbahagyta. Még mindig bánom, hogy megtettem ezt a lépést, de muszáj volt, mivel a szerelem sajnos múlandó. :(
2014. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!