Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltépett régi sebek, megsirat...

Feltépett régi sebek, megsirattam az exem? Másra sem tudok gondolni, csak arra, hogy milyen rossz lehet neki?

Figyelt kérdés
Eltelt már lassan 10 év, ő volt életem igazi szerelme azaz szerelem első látásra, nagyon szerelmes voltam és fiatal. 8 hónapig voltunk együtt, csodálatos 8 hónap volt, szakításunk oka, nem tudott elszakadni a régi életétől visszatért a bűnbe, elhagyott mert nem akarta tönkre tenni az életemet, nem akart megbántani, és nem akarta, hogy szenvedjek. Emberileg nagyon jó ember volt, és nagyon megbecsült, mikor összejöttünk nem mondta e, az előzményeket, csak fél év múlva, de addigra már annyira szerelmes voltam, hogy egyszerűen nyeltem egyet és nem érdekelt a múltja, bevallotta 6 hónap után, hogy mikor megismerkedtünk előző nap szabadult a börtönből, ahol 7 évet ült, soha nem árulta el, hogy mért. Gondoltam fiatal volt, hibázott, de látszott rajta, hogy megbánta és gondolván mindenkinek jár egy második esély.Megfogadta a legelején nem csinál baromságokat. Szakításunk után szenvedett ő is én is nagyon de nem találkoztunk csak 2 év múlva, ott elcsattant egy utolsó csók, de látszott rajtunk, hogy ez nagy szerelem volt. Kellett az az utolsó találkozás ahhoz, hogy el tudjuk egymást végleg engedni. Eltelt lassan 10 év, pár napja tudtam meg, hogy börtönbe került ismét úgy olvastam a történteket, nagyon szigorú ítélet született, le volt írva minden. Nagyon sok évig 9 éves fegyházbüntetést kapott ami már másodfokon is jogerős. Mikor olvastam sírtam, sajnálom, nem tudok rá emberileg rosszat mondani! Normális ez a reakció? Meddig fogok erre gondolni? Boldog házasságban élek szép családom van, férjem tisztességes sőt túlságosan is tisztességes ember, meg van mindenünk. A rossz fiú exet sajnálgatom ő kereste magának a bajt?!

2014. jan. 10. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Normális persze! A nagy szerelmet senki sem felejti el, ami nem azt jelenti, hogy a férjével nem boldog, vagy visszamenni a régi szerelméhez. Azt is megértem, hogy szeretetted és jó szívvel gondolsz rá most is az életvitele ellenére, főleg így, hogy nem is tudtad és most sem tudod, hogy mit követett el. Ezek bonyolult dolgok, nem minden fekete vagy fehér. Most biztosan felzaklatott, nincs semmi rossz abban, hogy sajnálod, majd meg fogsz nyugodni idővel.
2014. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem normális. 7 évet töltött a sitten utána meg kapott 9 év fegyházat (legszigorúbb büntetésvégrehajtási intézmény) és nem tudsz rá emberileg rosszat mondani?
2014. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nagyon rossz ember lehet ha 9 éves fegyházbüntetést kapott! Hogy tudsz könnyeket hullatni érte? Egyáltalán mit tett hogy te nem tudsz rá rosszat mondani? Valamiért csak leültették másodjára is.
2014. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szeretted, sajnálod, múltad egy része volt.

Megsirattad, hát Istenem, érző emberek vagyunk.

Nem biztos, hogy mindig a legjobb emberbe szeretünk bele,

nem a hozzánk legméltóbba, de azért a szerelem jön.

Ne gyötrődj azon, hogy megsirattad. Idegeneket, kóbor macskákat, betegeket,hajléktalanokat, öregeket is megszoktam siratni, mert sajnálom, és tehetetlen vagyok.

Sirasd meg, és ne rágódj a múlton. Nézz előre.

Minden jót!

2014. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Van egy szép családod, boldogságban és tisztességben éltek, sajnos le kell zárni a múltat magadban és el kell határoznod hogy nem foglalkozol, gondolsz az exre. Nem tudsz segiteni rajta, amikor együtt voltatok minden esélye megvolt a boldog, szép életre, biztos megvolt az oka hogy nem igy lett. Nekem is volt egy hasonló exem, nagyon szerettem, màr kb 7 éve hagytam el, de néha ,nagyon ritkàn eszembe jut, àlmodok vele. Ő sem becsült meg engem, nem látta hogy mennyi mindent megtettem érte, mi több mint 3 évet voltunk együtt. Elvált volt egy gyerekkel. Miután szétmentünk én külföldre költöztem, a fia egyszer meg akart keresni engem a családomon keresztül, de nem adták ki az elérhetőségeimet igy a mai napig nem tudom hogy mit szeretett volna tőlem. Én arra tippelnék hogy elmondta volna hogy az apja börtönben ül. De csak feltételezem a büntetett előélete miatt. Nekem is családom lett azóta, férjem és gyerekem, a múltamhoz tartozik de lezártnak tekintem. Neked is el kellene jutnod idáig.
2014. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy a szerelem vak.

Sajnálom valószínüleg te ismered legkevésbé azt az embert, mert csak rózsaszín szemüvegen keresztül néztél rá.

Inkább örülj a jó sorodnak, ami elvett tőle és megajándékozott egy jó férjjel.

2014. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Te csak az egyik oldalát ismered: tud gyengéd is lenni.

De amikor például kirabol egy bankot, vagy összekötöz és összever valakit azért, hogy el tudja lopni a pénzt, az az ő másik oldala, a valóságos lelke.


Becsüld meg a férjedet, családodat, mert abnormális, hogy nem tudsz elszakadni egy bűnözőtől akár lelkileg is.


Úgy tűnik, jó médium vagy, könnyen hajlítható.

2014. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!