Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? úgy érzem,...

Mi lehet velem? úgy érzem, újra érzek valamit a volt férjem iránt. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve elváltunk,vannak közös gyerekeink.akiket napi rendszerességgel látogat.mi jó baráti viszonyt ápolunk.neki is és nekem is volt más kapcsolatunk,jelenleg mindketten egyedül vagyunk.újra érzek valamit iránta,de ez nem szerelem,nem tudom megmagyarázni hogy mi ez.olyan furcsa érzés...szerintetek elmonjdam neki hogy mit érzek?nem akarom a barátságunk tönkretenni...segítenétek? köszi.
2014. jan. 11. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el, ez csak nosztalgia.
2014. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát a férjedet te ismered, nem biztos, hogy megromlana a kapcsolatotok(nem 15 évesek vagytok már), szerintem az őszinteség tisztázni a dolgokat és attól még lehettek barátok és szeretheti a közös gyermekeiteket. főleg ha meg egyedül van te sem tudhatod, hogy nem-e azért tartja magában a dolgokat, mert fél, hogy tönkremegy a barátságotok :)

az embereknek őszintébbnek kéne lennie egymással és máris fordulóponthoz érkezne a világunk :)

2014. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és ha megbeszélitek, mert úgy döntenél a végeredményt megírnád ide ? :P nem akarok pofátlan lenni, de imádom a happyendet :D
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, ha egyikőtöknek sincs éppen kapcsolata, persze, beszéljetek róla nyugodtan.... lehet, hogy pont arra volt jó mindkettőtök számára az újabb kapcsolat, hogy ráébredjetek a volt házasságotok olyan értékeire, amik fel sem tűntek, amíg együtt voltatok.

Ilyen szituban nem 0 a pozitív végkifejlet esélye...

2014. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.bizonytalan vagyok egy kicsit,mert nem szerelmet érzek,hanem valami mást...egy mély szeretetet.de mi lesz ha elmondom neki és ö nem érez így irántam?ha tényleg csak barátként tekint rám?utána már nem lesz olyan a barátságunk mint eddig.
2014. jan. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!