Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húsz évig titkolóztam a...

Húsz évig titkolóztam a férjem előtt. Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Apám húsz évvel ezelőtt börtönbe került, miután megismertem a páromat azt mondtam neki, hogy apám meghalt. Szépen éltük az életünket apámról semmit nem hallottam, senki nem tartotta vele a kapcsolatot.

Ma anyám kapott egy levelet a börtönből amiben apám megírta, hogy szerda reggel szabadúl. Most mit tegyek? Mindennek vége...


2013. aug. 16. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem egy brazil szappanopera ihlette a kérdést, akkor mond el neki biztosan megéri majd.
2013. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Sok választásod nincs, apukád nyilván meg fog keresni, előbb-utóbb kiderül a dolog.

És könnyen elképzelhető, hogy a házasságod is rámegy. Mert joggal merül fel a férjedben, hogy ha húsz évig képes voltál egy ilyen horderejű kérdésben hazudni, akkor vajon mi másban még?

2013. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
bakker... mondhattad volna azt is a kapcsolatotok elején, hogy nem tudsz róla semmit, minthogy hazudtál neki. Reménykedj, hogy a párod elnézi ezt a hazugságot, mert oké, hogy nem tartottátok a kapcsolatot apuddal, de mégiscsak azt hazudtad, hogy nem él..
2013. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha tartani akarod a kapcsolatott apukaddal akkor el kell mondanod, hogy el csak szamodra volt halott. Ha nem tartod vele majd a kapcsolatott es amugy is messze el akkor nem kell elmondanod.
2013. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nem fog kibírni húsz évet a börtönben hisz akkor már 41 éves volt. De úgy látszik tévedtem. Most mi lesz?
2013. aug. 16. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Már ne is haragudj nem tudom hanyadik kommentelő, de elég tré lehet egy olyan házasság, ami egy ilyen titok miatt tönkremegy. Ha szereti a férje a nőt, akkor miért menne emiatt tönkre???? Hisz szerintem is érthető ha "számára halott volt", hiszen végülis 20 évig nem is beszéltek... biztos meg volt az oka. A férje meg kell, hogy ezt értse.
2013. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Kamu? ha nem: anyuka is letagadta a férjed előtt?

Ha igaz, akkor mondd el - ez van. Nem te bűnöztél, és ő is letöltötte - a társadalomba vissza kell integrálni. Sok büntetlen bűnös szaladgál a világban- ő LETÖLTÖTTE.

2013. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kérdezi tőlem, hogy mi van a szüleiddel, akkor az a válaszom, hogy meghalt mind a kettő. Anyám tényleg meghalt 18 éve, de az apám él. Egy városban is lakunk, de számomra halott. Igaz, a férjem tudja az igazat, de ha nem tudná, majd megtudná, akkor sem lenne semmi, hiszen aki nekem rosszat tett, azzal Ő sem foglalkozik.
2013. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6-osal egyetértek.


20 évet nem adnak a semmiért. Ha valami erőszakos bűncselekményt követett el, akkor számomra is meghalt volna, és nem tudom, hogy felszeretném-e vele venni a kapcsolatot.

2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mit követett el, hogy 20 évre sittre vágták?
2013. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!