Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az alábbi...

Mit lehet tenni az alábbi családi felállásnál? Súlyos gond!

Figyelt kérdés

Legkisebb fiú vagyok 2-en testvérek!

Anyám férje a mostohafaterom veszekszik!

mostohafaterom elkezdett inni eladósította magát!

Anyám: mostohafaterom gyámja is!

Anyám és mostohafaterom nem tulajdonosa a házamnak, de ide vannak bejelentve!

Mostohafaterom többszörös országos ökölvívó és az anyja megöléséért ült börtönbe!

Fenyegeti az egész családot!

Azon veszekszik: jelenleg munkanélkül nem jövünk ki rosszul anyagilag (Nincs elmaradás van kajára) De neki nem tetszik ezért mindennek lehord!

Anyámról az ellenkezőket mondja mint amilyen!

mostohafaterom egy szál ruhában jövedelem nélkül érkezett anyámhoz, 50 éves most, és mindene amije van anyám adta, nem dolgozik rokkantnyugdíjas!

_______________________________

Jelenleg zsarolva vagyunk:

Ha felmondjuk a gyámságot őt letartóztatják = bosszú

Válás sem jöhet szóba mert bosszú!

mostohafaterom veri rendszeresen anyámat! Ha szól bosszú (A ficamokat évek óta én rakom vissza neki hogy ne derüljön ki!)

El akar menni de mégis marad!

Leamortizálta a házat 13000-et fizet havonta amiért itt lakik (Külön szoba...stb)

Amit kap: Internet hozzá számítógép, tv 200 csatorna, ingyen telefon havi több óra, tv az ő nevére lett íratva, kutyát tarthat, külön hűtője van, házirend hogy ne zavarjuk az ő életmódját!

____________________________

Mit tudok tenni ebben az esetőségben?



2014. jan. 14. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Elkábítani és kirakni 500 kilométerrel odébb.
2014. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Felpakolni a legfontosabb cuccokat és egy éjjel, mikor alszik, vagy amikor nincs otthon, megpattanni és minimum az ország másik végéig meg sem állni.

Amúgy most nem azért, de ezt a gyilkosságot nem tudtátok már akkor, mikor anyukátok összejött vele?? Oké, hogy a szerelem vak, na de ennyire???

2014. jan. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 hete kezdődtek a dolgok amióta iszik!

És nem mehetünk el itthonról! 3 okból 3-an is a házhoz vagyunk láncolva úgymond! -adósság -betegség -munka!

16.-án fekszem be a pszichiátriára, lehet anyám is- és a bátyám öreganyámmal marad mostohafaterommal! Nem túl rózsás a helyzet!

__________

Azért tettem fel itt a kérdést mert nem tudok hova fordulni!

2014. jan. 14. 03:21
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Egyik se bosszú, az az érzelmi zsarolás, hogy bosszúval vádol titeket, és ráadásul úgy, hogy még meg sem történt a "bosszú".

Szerintem merjétek meglépni az önvédelmi dolgokat.

Az természetes, hogy negatív érzései vannak, ha nem teljesül az ő akarata a tietek ellenében.


Jó volt elolvasni, én most azonnali hatályú felmondást készülök beadni a munkahelyemen, és pont ugyanilyen dolgok szólnak ellene, hogy de pedig ők nem is rossz szándékú emberek, és nem akarnak nekem szándékosan rosszat, és engem ér megvetés, ha meglépem....

:)


Szóval azonosak a félelmeink.

Te mit tanácsolnál nekem, ha egyértelműen megszegte munkáltatói kötelezettségeit velem szemben a munkáltatóm, és ha felmondok erre hivatkozva, akkor nem kell többet ott dolgoznom, viszont egy csomó pénzt kapok?

De nehéz menet érzelmileg, mert ők nem fogják jogosnak érezni és megharagudnak rám, és rossz érzéseket okozok nekik evvel a felmondással.

2014. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!