Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetett gondok. Padlón...

Összetett gondok. Padlón érzem magam! Velem van a gond?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Lehet hogy nevetségesnek hangzik, de szeretném a segítségeteket kérni, nagyon rosszul érzem magam. Amióta tudom az eszem mindig voltak kutyáim itthon. Legutóbb 2 kutyám volt, fajtiszták, 6 évig laktak itt. A szomszédjaim azzal fenyegettek hogy feljelentenek mert ugat a kutya hajnalban és nem tudnak tőlük aludni ( teszem fel a kérdést a kutyának nem az a dolga h ugasson? ). És anyámék a tudtom nélkül eladták őket egy szép napon. Sírtam értük, de hát már mit lehetett csinálni. Szerettem volna mindig is egy kis staffordshire terriert, és el is intéztem. Anyáméknak mondtam hogy szeretném nagyon és 1 hét múlva mehetnénk érte. Beleegyeztek. Másnap felhozódott a kutya téma, és hát azonnal nem lett a válaszuk, ide kutyát nem hozhatok, hogy képzelem stb. ? Nem értem ezt a helyzetet sem. De igazából belenyugodnék a témába, ha anyámmal nem lennék ennyire rosszban. Anyámmal kb 4 éve nem tudok kijönni. Vannak időszakok amikor 1 hétig nagyjából normálisan tudunk közlekedni egymás mellett a házban, de ez igen ritka. Van egy barátom, már nagyon régóta, szeretem imádom... de anyám utálja, már az első perctől kezdve. Mindenért csak ordít velem, mindenért én vagyok a hibás. Nincs tesóm, ugyan kire foghatná. A múltkor megpróbáltam segíteni itthon amig ők dolgoztak, kimostam, felmostam mindenhol, a konyhát szépen kitakaritottam, a fürdőt is, a szobákat szépen rendbe raktam, poroltam.. egész napomat kitette. Délután amikor hazaért azzal kezdte hogy miért mostam össze a törlőruhát a ruhákkal ( megjegyzem egy színűek voltak ) és miért hagytam a szárító gépben? Én megkérdeztem tőle hogy lett e valami baja a ruháknak vagy a törlőnek, a válasz nem volt, de ugy folytatódott hogy "de akkoris minek kellett összemosni ..." semmit se csinálsz itthon, csak a fiúddal vagy folyton, szedd össze a cuccaid, és menj el. De ha erre vissza válaszolok akkor olyan hangsúlyban tud rá ordítani mindent, hogy a fülemnek bizonyos részét annyira sérti hogy egyszerűen ökölbe rándul a kezem és legszívesebben kiütném KO-ra. Nem tettem még soha, de már nagyon kikészültem tőle idegileg. Szerintetek mit lehetne csinálni ebben az esetben? Apám persze anyámnak ad igazat, mert ha nem, akkor apám kapja a többi áldást. Anya nem szeret engem? Mert minden bizonyosságommal hiszek ebben!!!
2013. aug. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a helyzet, amikor szedd össze magad és költözz el. Én is átéltem, megbeszéltünk valamit, másnap már az ellenkezőjét mondták, mindig nekik volt igazuk.

Elköltöztem.

Most azt csinálok, amit akarok és nem érdekel, mit szólnak. Mondjuk sokat kell melózni érte, de megéri :)

2013. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tudok miből elköltözni, munkanélküli lettem, nem tudok semmit se csinálni nélkülük :(
2013. aug. 11. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elköltözni nem tudsz, akkor legalább apádtól kérdezz rá mi baja lehet anyukádnak. Aki ennyire beleköt mindenbe, annak biztosan nem veled van baja. Talán munkahelyi vagy anyagi gondok, esetleg valami más. Próbáld meg kipuhatolni, hátha rájössz és segíthetsz a megoldásban, átmenetileg ez is megtenné, ha költözni még nem tudsz.
2013. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Költözni tényleg nem tudok, nincs miből. Ha lenne már rég elhúztam volna... :S hogy lehetne vajon elviselhetőbbé tenni.. most nem is beszélünk kb másfél hete!
2013. aug. 15. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

De ugye azt írtad hogy őiszkál valami fiőd miatt, akit feltétlezek, hogy a barátod. Ha vele komoly, miért nem költözöl hozzá?

Az apás dolgot én is díjazo, kérdezd meg tőle !

2013. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!