Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idős...

Szerintetek mennyi idős kortól gáz otthon lakni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, még egyetemre járok, dolgozgatok is közben, de ha abból kéne kifizessek egy albérletet nem maradna belőle semmi. Itthon jól megvagyok a szüleimmel, van saját szobám, nem szólnak bele semmibe, akkor jövök megyek mikor akarok. Persze vágynék a függetlenségre, meg azt látom, hogy midnenki elköltözik otthonról, de ez így kényelmes és praktikus egyelőre.

Ebben az esetben is elköltöznétek vagy maradnátok otthon?


2010. nov. 19. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tanulsz addig szerintem egyáltalán nem ciki, de én utána sem tartom annak.
2010. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szülőktől is függ. Én 27 éves koromig laktam otthon. Nem éreztem gáznak. Minden egyszeűbb is volt. Nem kellett háztartást vezetnem, rezsit fizetnem, stb...Mondjuk a konyhapénzt javarészt én álltam, hogy azért én is kivegyem a részem a kiadásokból.

Végülis, amikor már kapcsolatom volt, alig voltam otthon. Volt, hogy csak aludni jártam haza, vagy már azért sem.

Azért 30 éves korig jó, ha kirepül az ember a fészekből!

2010. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Azért egy pasinál cikibb, ha pl. 35 évesen még mindig az anyjával él, nem?
2010. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkérdezném a szüleimet, hogy nem terhes-e nekik, az, hogy otthon lakok és mit várnak el tőlem, mennyivel szálljak be a rezsibe vagy ilyesmi. Az sokat segíthet a dolgon, ha próbálsz nekik segíteni a ház körüli teendőkben, bevásárlásban, stb..de egyébként nem tudom, nem voltam ilyen helyzetben még..
2010. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én detto így vagyok, most leszek 21, suliba járok és mellette dolgozom, de képtelen lennék egy albérletet és saját magam eltartani.. Néha rosszul érzem magam hogy még mindig apukám nyakán vagyok, de nem tehetek mást nem tudnám eltartani magam! Mondjuk nem is mondta még hogy költözzek el, de néha nekem is kellemetlen! Nem tudom meddig lesz ilyen a helyzet de egy jó pár évig még biztos nem tudok elköltözni..
2010. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pasinál sem cikibb. Igazából én onnantól tartom cikinek ha az illető beköltözteti maguk mellé a párját is, hogy ott alapítsanak családot, csak mert képtelen elszakadni otthonról.. Szóval szerintem addig nem ciki, amíg valaki azért lakik otthon mert így praktikusabb, nem pedig azért mert képtelen az önálló életre.
2010. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A szüleim nem szeretnék, hogy elköltözzek, nem zavarja őket egyáltalán, hogy itt vagyok, sőt, szerintem unatkoznának nélkülem( de nem ezért maradok).

Nem fogadnak el tőlem pénzt, persze van, hogy bevásárolok otthonra, meg az internetet én fizetem, de ennél többet nem vesznek el. Azt modnják, amiért megdolgozom, az az enyém( ami nem egy nagy összeg)

2010. nov. 19. 09:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos szüleid vannak, becsüld meg őket! Bár az enyémek lettek volna ilyenek annak idején...:(
2010. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz otthon lakni. Akkor lesz gáz, amikor te annak érzed.
2010. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is valami hasonló a helyzet, csak én 24 vagyok. Elköltöznék szívesen, mert jó lenne a saját lábamra állni, de amíg suliba járok, minek. Alkalmi diákmelóim vannak, abból nem tudnám fizetni az albérletet, és csak azért mondjuk diákhitelt felvenni, hogy önálló legyek, hülyeségnek tartom. Nyáron befejezem a sulit, de akkor sem tervezem diplomaosztó másnapján elköltözni, csak ha lesz munkám és megengedhetem magamnak.
2010. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!