Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le amiért a...

Miért néznek le amiért a párommal élek, de még tanulok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az egyetemet tavaly, beköltöztem koliba, de nem jött be. Utána a párom szerette volna, hogy hozzá költözzek. Anyuéktól kapok minden hónapba x összeget, ami fedezi a bérletem, ruháim, kiadásaim. (Ezt akkor is kapnám, ha kolis lennék.) Plusz kapok ösztöndíjat is.

Ha szaktársakkal beszélgetek és kiderül, hogy hol lakom mindenki nagyon lenéz, és elmond mindennek.

Miért? Ez tényleg akkor bűn?


2014. jan. 14. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak irigyek. A legtöbb embernek nem érdemes mondani semmit, mert úgyis csak a rosszat hozzák ki belőle. Amúgy is mi közük hozzá?
2014. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Én nem hiszem, hogy elmondanak mindennek. Bár szerintem sem a legjobb ha már 19 évesen eltart a párod. Én sem rajonganák érte, ha a gyerekem ilyennel állítana haza. Nekem alapból nem fér bele egy kapcsolatba,hogy eltartsanak.
2014. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
én nem tartanálak el...árt az egészségnek!
2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz velük.Irigykednek!


Èn 27évesen most ültem vissza az iskolapadba.

Férjemmel élek s van gyermekünk is.


Az osztály nagy rèsze csalàdos.

2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz velük. Ez a ti életetek, úgy élitek, ahogy nektek jó. Nem is igazán értem, hogy jönnek ahhoz mások, hogy megszóljanak egy párt, azért, hogy ki kihez költözik, ki mennyit tesz az asztalra, ki tart, vagy nem tart el kit, stb. stb. Ha nektek így jó, akkor jó. Mások meg fogják szépen a kis söprűt és söprögessenek vele a saját házuk táján.
2014. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyanígy élek a barátommal. Ugyanazon az egyetemen tanulunk és nekik van itt egy lakásuk. Engem még soha nem szóltak le érte. Aki meg leszól azzal ne foglalkozz nincs igaza. Maradiak vagy irigyek.
2014. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem egyáltalán nem irigyek, csak szokatlan nekik a helyzet, mert 20 év körülieknél - mármint a normálisabbaknál - nem az a megszokott, hogy már együtt élnek valakivel. A társadalom pedig még mindig megveti azokat, akik mással tartatják el magukat, és az embereknek szokásuk egyből a legrosszabbat feltételezniük egymásról. Én se szívesen barátkoznék olyan velem egykorúval, akinek már élettársa van...

De ha neked így jó, ne foglalkozz mások véleményével. A te döntésed volt az összeköltözés, ők vagy elfogadják ezt, vagy keress más barátokat.

2014. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, a párom pedig 30.

" Én se szívesen barátkoznék olyan velem egykorúval, akinek már élettársa van... "

Miért?:) Fertőzőek vagyunk?:)

2014. jan. 14. 22:41
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Akármit is csinálsz, mindig lesz olyan ember akinek nem tetszik. Még az összes nyomorult földi ember életét is megmentheted egy mortal kombat viadalon, akkor is lesz olyan, akinek nem fog tetszeni. Sajnos ilyen az emberi természet. Könnyebb a másik emberrel foglalkozni, mint a saját dolgukkal.

Szerintem nincs veled semmi baj. Ez a te/ti választásotok, a többi ember meg dolgozza fel, vagy foglalkozzon a saját dolgával.

2014. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sem irigyek, csupán furcsállják, hogy ennyire nincs igényed az önállóságra, és hogy már 19 évesen azzal kezded az életed, hogy kitartatod magadat.
2014. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!