Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le amiért a...

Miért néznek le amiért a párommal élek, de még tanulok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az egyetemet tavaly, beköltöztem koliba, de nem jött be. Utána a párom szerette volna, hogy hozzá költözzek. Anyuéktól kapok minden hónapba x összeget, ami fedezi a bérletem, ruháim, kiadásaim. (Ezt akkor is kapnám, ha kolis lennék.) Plusz kapok ösztöndíjat is.

Ha szaktársakkal beszélgetek és kiderül, hogy hol lakom mindenki nagyon lenéz, és elmond mindennek.

Miért? Ez tényleg akkor bűn?


2014. jan. 14. 22:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem magamból indultam ki,mint írtam én a párommal laktam együtt, bizony az én évfolyamomban volt jó sok ilyen,illetve azt hittem hogy sok aztán mikor végzősként a gólyatáborban találkoztam az új gólyákkal akkor már tudtam az 10 lány nagyon kevés egy egész évfolyamhoz képest akik orrba-szájba mindenkivel lefeküdtek.
2014. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor az iskoláddal van baj, ha a csőcselék gyülekezete.
2014. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
65%
Te aztán igen kedves vagy,ez nem csak az én iskolámra jellemző,de nagy a mellényed neked.
2014. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!