Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem furcsa?

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Arra jövök haza éjszaka melóból, hogy apám új nője, akit max 4-szer láttam eddig, itt van a lakásban és hagyott egy cetlit a konyhában, hogy pakoljak el magam után...


Velem van a baj, ha ezen kiakadok? Ki ő, hogy megmondja mit csináljak? Amúgy sem az én cuccaim vannak ott.


22F


2014. jan. 15. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán nagy kérés, hogy pakolj el magad után.

Ezt egy 22 éves férfitól nem is kéne kérni.

Apád új nője? Lehet, több mint csak egy új nő.

Próbálj meg alkalmazkodni, hiszen nem azt kérte, hogy fesd be az eget pirosra, csupán annyit, magad után pakolj el.

Ne akard, hogy esetleg miattad menjen tönkre a kapcsolat, hiszen apádnak is szüksége van társra.

2014. jan. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kéréssel van baj, hanem a stílussal. Én legalábbis azon háborodnék fel. Megérteném, hogy édesapám barátnője, de ha meg akar kérni valamire, akkor kérjen és ne utasítson. Pl. "Légyszi pakolj rendet a konyhában, nekem nem volt időm. Köszi!" máris jobb lenne.
2014. jan. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy gondolom, hogy nem a pakolással van a gond...egy kezén meg tudja számolni a kérdező, hogy hányszor látta ezt a nőt, az meg itt utasítgat...mi jogon? de tényleg? ha nem is pakol el a kérdező, az az ő baja, az ő dolga....messze nem vagyok olyan helyzetbe, hogy parancsokat osztogassak...és később is, ha oda költözik és egy fedél alatt élnek...szépen megkéri, hogy légyszives pakolj el magad után jó? :)....nem, szerintem ez igy nem oké...
2014. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Írj neki egy cetlit, hogy azért tart téged apám hogy pakoljál!
2014. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én visszaírnám: ok! Holnapra 2 sör borsodi/Soproni mind1
2014. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!