Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem furcsa?

Ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy baráti karácsonyi vacsorán és az egyik pár bejelentett hogy babát várnak. Persze csak becsúszott a gyerek... Az idén már ők a 4. pár ahol csak becsúszott... Ez tényleg csak nekem furcsa vagy megint 100 évvel ezelőtt hogy ennyire megbízhatatlan a fogamzásgátló vagy csak az emberek ennyire idióták?

Ne értsétek félre nem provokálni akarok, csak furcsának tartom, hogy elméletileg felnőtt emberek ennyire felelőtlenek...


2013. dec. 27. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek az idióták általában. A felük tényleg elhiszi, hogy csak becsúszott, mikor nem védekeztek megfelelően, a másik felük meg nyilván nem fogja a rokonság/baráti kör orrára kötni, hogy nem megfelelő módszerrel védekeztek és reménykedtek, hogy nem lesz baba, hanem inkább azt mondják, becsúszott. Végülis igaz, ez egy kifejezés azokra, akik egyáltalán nem/nem megfelelően védekeztek, szóval ha azt vesszük, nem hazugság :)
2013. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem ennyi véletlen gyerekbiztos,hogy nincs ha megfelelően védekeznek. Én úgy vettem észre akik azt mondják becsúszott nagy része azért mondja ezt mert mindenki tudja,hogy nem megfelelő az anyagi körülményeik gyerekhez, vagy a nő pasit akart fogni,vagy tényleg hülyék.

Persze nincs 100% védekezés de lehet egyszerre több fajta védekezést is használni.

2013. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A fent említett csajos gyomor beteg így sokszor hány, ezért is ajánlottunk már neki sokan, hogy pl a gyógyszer Nekik nem biztos hogy jó megoldás... A csajos persze majd kiugrik a bőréből, a srácot meg a hideg rázza már most... Tehát sok jövőt mar nem is josolok Nekik. Szerintem ennek közös döntésnek kellene lennie és ahogy látom sok nő önhatalmúlag dönt hogy mikor esik teherbe és erre reagálnak "becsúszott" címszóval... Bár szerintem ez a leggusztustalanabb amit tehetnek... Persze én is szeretnék már gyereket, de szemen köpném magam ha ezt a párom átverésével érném el...
2013. dec. 27. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én épp egy becsúszott gyereket nevelek 4 éve.Anyuka ittas állapotában elmesélte,hogy a tabikat a WC-be nyomta ki,hogy legyen gyerek.Szóval marha jó véleménnyel vagyok a becsúszott gyerek szövegről.
2013. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

nekünk is "becsúszott",3 év után..Egyszer nem védekeztünk,nehéz lett volna ezzel átverni a párom,mivel mi mindig óvszert használtunk,szóval szerintem feltűnt neki:)

Mondjuk nálunk nem jelentett gondot,nagyon örültünk neki első perctől mindketten,mivel az eredeti tervek szerint 1-2 évvel később vállaltunk volna gyereket. ...

De én is biztos vagyok abban,h sokan nem "merik" felvállalni,h nem megfelelően/egyáltalán nem védekeztek.

2013. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer nem védekeztünk,nehéz lett volna ezzel átverni a párom,mivel mi mindig óvszert használtunk,szóval szerintem feltűnt neki:) "


Az nem becsúszás, hanem NEM VÉDEKEZÉS!! Fogjátok már fel a különbséget. Pont erről szól a kérdés. Nem védekezik a pár, terhes lesz a nő, aztán kijelentik, hogy becsúszott...

2013. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban élek, és itt jóformán ismeretlen a "becsúszott" gyerek fogalma. Érdekes módon az óvszer nem szokott elszakadni, a gyógyszer nem lesz hatástalan - mert itt majdnem mindenki megtaulja, hogy hogyan kell használni az egyes módszereket.
2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5-ös, pontosan leírták utánad. Az én szememben is a nő egyoldalú döntése alapján kialakult terhesség a bosszantó. És olyan idióta indokokkal jönnek...

Az a legbosszantóbb, hogy az általuk szeretett embert átverik, nem tartják tiszteleben a másik döntését... És napról napra egyre több ilyen példát látok...

2013. dec. 27. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

5-ös vagyok,akkor valószínűleg magával a fogalommal van a baj..A "becsúszott" gyerek számomra nem tervezett gyereket jelenti,és azt hiszem még nagyon sok más ember számára is..Én le is írtam,h mi nem védekeztünk,nyilván tisztában voltunk vele,de azért őszintén...mennyi esélye van egyetlen védekezés nélküli alkalomból összehozni egy gyereket?

Akik tervezik,és legtermékenyebb korszakukat élik,náluk is csak 25%esélye van,h sikerüljön az első hónapban..Pedig ők nem egyszer nem védekeznek..Értitek már,h mit ért szerintem a többség "becsúszás" alatt?

2013. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem a becsúszott gyerek a védekezés mellett fogan, becsúszott magában a nevében is benne van.Ha egy pár nem védekezik akkor nem tud gyerek becsúszni hanem a nem védekezéssel együtt jár a gyerek.
2013. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!