Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Melyik a helyes...

Mit tegyek? Melyik a helyes döntés? Kire hallgassak?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok,van egy lassan 3 éves fiam.4 év házasság után váló félbe vagyok(a férjem rendszeresen vert, megalázott,nőzőt nagyon nehezen tudtam eljönni tőle)Jelenleg az édesanyámnál lakunk a kicsivel.De sajnos anyu kibírhatatlan.Minden pénzem le kell neki adni,semmi nem marad nekem.Évek alatt amíg egyedül volt nagyon nagy tartozást halmozott fel több milliót,a házán jelzálog lett.Mást nem hallok minden nap hogy "miből fizetjük ki ezt meg azt?"Totál padlóra kerültem ő miatta is.Van egy párkapcsolatom aki a fiamnak apja helyet apja(az apja nem látogatja egyáltalán,nem érdekli a kicsi)A párom is látja,hogy mi folyik nálunk,hogy leadom a pénzem még sincs befizetve a csekk se étel nincs az asztal(a legszükségletesebb se)Párom a szüleivel él így ingázunk,hol nálunk hol náluk vagyunk.Én eddig nem akartam elköltözni anyutól de a párom választás elé állított.Megmondta hogy ő ide soha se fog költözni,hogy költözzek én a kicsivel hozzájuk,mert ennek hosszú távon nem lesz jó vége,hogy a végén ez az örökös harc anyuval a kapcsolatunkat is megfogja ölni.Valahol igaza van.De nem tudok dönteni,maradjak anyuval vagy menjek?
2009. dec. 2. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod az eseted nekem meg se fordult volna a kérdés a fejemben. Már rég ott laknék. :) Főleg h nincs az asztalon étel??? A gyereked tartsd szem előtt ha magadnak nem is számítasz. Neki nem úgy lenne a legjobb?
2009. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!