Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az előbb kitalálta,...

Párom az előbb kitalálta, hogy az egyik haverját fogadjuk be pár napra. Mit tegyek? Félek attól az embertől.

Figyelt kérdés
Az az ember egy börtöntöltelék, félek, hogy bántana. Párom veszekedik velem amiért nem akarom, hogy ideköltözzön. Nem érti meg, hogy rettegek attól az embertől mert a szeme se áll jól. A párom azt mondja, hogy az egyetlen barátját is elmarom tőle. Ti mit tennétek az én esetemben?
2014. jan. 18. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

remek barátja van...

itt minden második kérdezö ismeröse, szomszédja, élettársa börtönben volt, vagy van...

ja, de hogy válaszoljak a kérdésedre,- fogadd el, ö a barátja, az egyetlen..madarat tollárol...

2014. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Madarat tolláról, embert barátjáról...
2014. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok és ne baromságokat írjatok!
2014. jan. 18. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan embert választottál párodnak, akinek az egyetlen barátja egy börtöntöltelék, akitől félsz, akkor most edd meg,a mit főztél és legyél kedves a párod barátjával.


Zárójelben: Az én férjemnek nincsenek olyan barátai, akit ne fogadnék be a lakásunkba pár napra, ha arra van szüksége. Tehát igazuk van az előttem válaszolóknak, akármennyire is nem tetszik ez neked.

2014. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkozhatnál, hogy a párod simán befogadna egy olyan embert, akitől te félsz. Meg egyáltalán, hogy ilyen barátai vannak.

Mit tennék? Kérdés, hogy kié a lakás. Ha az enyém lenne, kerek perec kijelenteném, hogy szó se lehet róla. Ha az övé, vagy csak albérlet, és a pár ragaszkodik hozzá, akkor én elköltöznék a szüleimhez.

2014. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nem hülyeség, "madarat tolláról, embert barátjáról" Én elgondolkodnék a helyedben kivel is élek együtt.
2014. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Mondd meg neki, h ok, jöhet, néhány napra.

de amíg ott van, addig nincsen szex! ;-)))

2014. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!