Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim a haverját választotta...

A pasim a haverját választotta helyettem. Felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés

A családom Olaszországba megy dolgozni, én is velük. Hívtam a barátomat, de ő közölte hogy a haverját nem hagyja itt (aki egy elég zűrös alak, drogozik és rendőrségi ügyei is voltak). Azt mondta, vele megy ki majd Angliába.

Én úgy gondolom, ezek után nincs miről beszélnünk, 3 hónap múlva úgysem látjuk már egymást többé.

Azóta persze célozgat a neten mindenféle számokkal meg idézetekkel, de nem lépek be mikor ő is ott van, és azt a telefonom használom aminek nem tudja a számát.

Ti mit tennétek?


2012. márc. 25. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, sajnos nyilvánvaló, hogy nem egyformán képzelitek el a jövőtöket, azt pedig egyikőtöktől sem lehet elvárni, hogy feladja az álmait.

Szóval igen, szerintem vége. :(

2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hagyd, nem tudhatod a pasid miben volt benne, ami miatt "lekötelezettje" lett a haverjának.


Másképp nyilván téged választott volna.


Jobb, ha nem tudsz semmiről.


Jó pasik vannak olaszba is ;)

2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el fogsz te találni mást, és remélem nem bántásnak veszed, de azért ritka az olyan barátság ami ennyire Hű mint Ők ketten.

De azért attól is függ mennyi ideje vagytok együtt, mert ha 2-3 éve és a barátjával meg 5-6 éve, akkor hű a bartáságához, ami nagyon ritka.

Viszont ha 5-6 éve Ők meg pár hónapja, vagy 1 éve, akkor nem is igen ért annyit.

Fogsz te találni mást:)

2012. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nagyjából egy időben jöttünk össze és ők egy időben barátkoztak össze.

egyébként mondta, hogyha nem ígérte volna meg már neki régebben, akkor velem jönne.

de szerintem ez mit sem változtat a tényeken.

úgyhogy csak megerősített abban, hogy az ember csak a családjára számíthat, ha számíthat egyáltalán valakire.

2012. márc. 25. 12:15
 5/8 anonim válasza:
Igazából meg is válaszoltad a kérdésed! Én is ugyanígy tennék. Választott, és te is tudod hányadán áltok. Inkább most mint később, így legalább nyitott lehetsz mindenre!;)
2012. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazából csak az bánt, hogy nem akar elengedni sem, mennek az állandó célozgatások, üzengetések, az ilyen szövegek hogy "még találkozhatunk újra, hosszú az élet".

de én most vagyok fiatal, most akarok családot, a hajamra kenhetem hogy mondjuk 70 éves papi korában majd véletlenül összefutunk Talán.

próbálok erős lenni és kizárni, csak nem könnyű.

2012. márc. 25. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!



Ki kell ábrándítsalak!



A családodra sem számíthatsz, sosem tudhatod kiben mi van, vagy milyen ember, és mit tartogat számodra a jövőben.



Ha biztosra akarsz mennia az életben, akkor csak magadra számíts!



Ez van..


Én már megtanultam magamtól.

2012. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudjad, hogy mit akarsz az életben. Ha a srácra nincs szükséged, azt nyíltan mondd meg neki, csak így tisztességes.


Sajnos a #7-es hozzászólóval együtt kell értenem, sajnos az életben senkiben sem bízhatunk meg maradéktalanul, még a legjobb családokban is komolyan lehet csalódni testvérben, szülőben, gyerekben!


Pl. anyámnak 60 évesen kellett csalódnia két pár évvel fiatalabb húgaiban, akikkel mindig a legjobb viszonya volt, és anyám most sem éreztet velük semmit, ezért húgai fel sem fogják hogy ez megváltozott.


(Nagyanyám halála után az anyámra eső kb. 5 millió Ft értékű ingatlanrész tulajdonjogát is maguknak követelték, nagyapám előtt mondták hogy anyám majd akkor kap többet ha nagyapám meghal, mire nagyapám elsírta magát, ezért anyám itt a vitát be is fejezte, hagyta hogy húgai lehúzzák.)

2012. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!