Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elvállalt egy munkát...

Párom elvállalt egy munkát amit szerintem nem kellett volna. Ezért most összevesztünk. Egyszerűen féltem őt, miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Holnap egy tetőt kellene neki megcsinálnia kb 25 méteres magasságban. Semmilyen felszerelése nincs, félek, hogy leesik. Hiába mondom neki, hogy legalább a kisfiunkra gondoljon, ha már rám nincs tekintettel, de hajthatatlan, azt mondja kell a pénz. Még meg sem egyeztek, hogy mennyit fog kérni, de gondolom nem sokat. Az ideg megöl, annyira aggódom.
2014. jan. 18. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Csinált már ilyet, ért hozzá valamelyest?

Attól hogy idegesíted, még nem lesz jobb, csak ő is stresszel és nem oda fog figyelni. Ha már elvállalta, inkább nyugtasd meg.

2014. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
ha ért hozzá, és csinált már ilyet akkor ne aggódj, tudja mit vállal el!
2014. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem imponál neki,hogy félted,és jól esik neki,Engedd kicsit férfinak lenni,pénzkeresőnek,hisz értetek teszi,attól hogy engeded,neki jót tesz az egojának, kell ez a a férfiaknak ,az egészséges féltés mg csak erősíti a kapcsolatot,attól még féltheted,csak ne izguld túl,bízz meg benne!Mindig nem lehetsz ott, hogy megvédd a bajtól!
2014. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyáron volt már egy kb tíz méteres ház padlásán, de most a tetőre kell másznia. Mi lesz, ha leesik?
2014. jan. 18. 16:11
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Mintha csak a eleségem hallanám.
2014. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyedül maradni a gyerekkel. Mivel ismerősről van szó, gondolom, hogy olyan sok pénzt úgysem kérne.
2014. jan. 18. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

De ne a rosszra gondolj már folyamatosan, meg ne ezt mondogasd már neki folyton.

Ha odafigyel,vigyáz magára, nem fog leesni, persze ehhez az is kell, hogy te majd ne hívogasd ötpercenként.

2014. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg is csúszhat vagy akármi. Nagyon szeretem őt.
2014. jan. 18. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha elmegy otthonról is bármi történhet, mégsem lehet minden nap ilyen hisztit levágni azért mert szeretjük a másikat.

Ha így hisztizel, csak idegesen megy el otthonról a párod, és abból lehet tényleg baj.

2014. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkában van valami veszély.Nagyon szép dolog hogy aggódsz érte,de ne vidd túlzásba! Hidd el tudom mit beszélek mert szobafestő vagyok és homlokzatot kellett festenem meg glettelnem.A barátnőm mikor meglátta majd elájult.Mondta hogy nagyon vigyázzak magamra mert visszavár..és ez annyira jólesett hogy mindenre odafigyeltem.Ha veszekedtük volna tutira leestem volna mert idegességemben kapkodnék.
2014. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!