Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra kezdett kapcsolatból...

Újra kezdett kapcsolatból boldogság?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy van-e itt olyan, aki szakított párjával és évek múlva újra összejöttek, és akár már együtt is élnek, házasság stb. Csak ilyen storykra lennék kíváncsi. :)
2009. dec. 2. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok példának. 3 év együttjárás után szakítottunk hütlenség miatt. Egy évig birtuk egymás nélkül. Ma ujra együtt vagyunk, összeházasodtunk és tanultunk a leckéből. Foggal körömmel ragaszkodunk a boldogságunkhoz.
2009. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

És megszakítottátok egymással a kapcsolatot erre az egy évre? Vagy barátkoztatok?


Mert hasonló cipőben járok, csak nem tudom mit tegyek. Jó is lenne találkozni, de látni sem bírom. :D

2009. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem sikerült, pedig sokszor próbáltuk újra. Most már bánhatom az elpazarolt időt.
2009. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi több mint 3 év együtt lét után mentünk szét, egy évet külön voltunk aztán kibékültünk. Az alatt az egy év alatt egyszer sem találkoztunk és beszéltünk! Tavaly volt az esküvőnk, idén júliusban pedig megszületett a kisfiúnk! :)
2009. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MI két éve vagyunk együtt. Volt egy másfél hónapos szünet, és azóta együtt vagyunk, bár többször is szakítottunk. Szerintem van pozitív és negatív példa is az újrakezdésre.
2010. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék újra kapcsolatot. Ha valami arra utal, hogy nem jól működik akkor szétmenés előtt meg kell beszélni. Ha a pár együtt akar maradni akkor felülemelkednek a gondon. Szétmenés után újra kezdeni, bármikor ott rejti az újbóli szakítást.
2010. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt vallom,hogy felmelegítve csak a töltött káposzta a jó!:)
2010. febr. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!