Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálok itthon lenni. Mit...

Utálok itthon lenni. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok még csak, de utálok akárhonnan is hazajönni. Nem érzem jól magam a szüleimmel, nem szeretek velük lenni. Nem kamaszkori dolog ez, egyszerűen nem érzem azt, amit kéne. Legszivesebben elköltöznék, de sajnos erre még nincs lehetőségem, mivel saját keresettel nem rendelkezem. Megoldható lenne ez valahogy, hogy ne kelljen velük lennem???
2009. dec. 2. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz meg valamilyen diákmunkával, addig sem vagy otthon és még pénzt is keresel és nem kell otthon sem magyarázkodnod, hogy hol csavarogtál. Nem értem mi lehet a probléma, hogy nem szeretsz otthon lenni a szüleiddel, de gondolom otthon sem a legjobb a helyzet, mert ahol minden rendbe van, oda a gyerek szeret hazajárni. Barátkoz, ismerkedj. De elsösorba, az sablonos szöveg, hogy ´´próbáld a helyzetet megbeszélni a szüleiddel´´ {ha ez lehetséges} Minden jót.
2009. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el valahova, amikor csak teheted! Nagyanyád hol él?


Mit utálsz otthon? Nem lehetne valamit javítani?

Esetleg kollégium?

2009. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom osztálytársa kollégiumban él, annyit dolgozik a középiskola mellett, hogy eltartja magát és a barátnőjét. Tűzzsonglőr. Van valami, amihez értessz?
2009. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, melózz, kezdj gyűjteni kéróra :)

szerencsére nem ismerem az érzést, én szerettem otthon lenni, senki sem baxtatott semmiért...


esetleg próbálkozz kolesszel. a barátaiddal szeretsz együtt lenni, vannak olyanok, akikre számíthatsz?

2009. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele:( szívesen beszélgetnék veled ha már így egy cipőben járunk..
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!