Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy kisgyerek sátorban alszik?

Figyelt kérdés
A sátor a szobájában van, van ágya is, de neki a sátor jobban tetszik és a szülei engedik neki.
2014. jan. 19. 13:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog , semmi baja nem történhet . Biztosan élvezi is ha nem akkor úgysem aludna ott ( szerintem suliba is vagy oviba is elmesélte )
2014. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, 3 éves a gyerek.

Karácsonyra kapta, azóta alszik benne.

2014. jan. 19. 14:22
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Húú kiskoromban mi is sátorban aludtunk a szobában. Jó poén volt, szerettük. :) Nyílván nem fog 20 éves korában abban aludni, de ha most ez esik neki jól, akkor miért baj? Hadd legyen kisgyerek :)
2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
tehát eltalálták a szülők mi legyen az ajándék... örül neki, élvezi... had kérdezzem meg téged kérdező ez miért zavar?
2014. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem állítjuk le időben, az kihatással lehet a felnőttkorára. Legalább is szerintem."


Pl hogyan? Eljár majd kempingezni?

2014. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baja nem lesz ettől.Amikor én kicsi voltam úgy 4-5 éves nagyon fülfájós voltam.Sokat szenvedtem.Anyuék vettek nekem egy kis sátrat és csak abban voltam hajlandó aludni.Azt mondtam mindig,hogy csak a sátorban tud meggyógyulni a fülem mert ha nem vagyok benne nem jó.

Semmi köze nem volt a gyógyulásomnak a sátorhoz de nekem valamiért segített :-D

Azóta most 30 éves vagyok és ágyban alszok.Nem érzem,hogy valami hátrányos lett volna belőle,hogy a fülem ott gyógyult meg.

2014. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Megint megcsodálhatunk egy tipikus rosszindulatú, másvalagában turkáló kérdezőt...
2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálnak amit akarnak.
2014. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Földhöz vertem volna magam gyerekként, ha egyszer megengedik, hogy a takarókból épített "bunkerben" aludjak a szobámban.


Az egyik barátnőm aludhatott sátorban, imádta. Nagyon irigyeltem akkoriban :D


Nem értem, mit kellene erről gondolni? Baja nem lesz tőle a gyereknek.

2014. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Áruld már el, hogy neked mi közöd ahhoz, hogy valakinek a gyereke mit csinál a szobájában? Mi közöd ban neked mások életéhez? Minek szólsz bele olyan dolgokba, amihez nem értesz csak a rosszindulat süt belőled?

Ugyan mi baja lenne a gyereknek, ha az ágya helyett egy sátor alatt alszik? Áruld már el!

2014. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!