Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan kérdést láttok ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan kérdést láttok ahol az van hogy "12évesen korai még pasizni? "miért gondoltok arra hogy még ilyen "kislány"persze az. Valószínű 12évesen még nem szexen gondolkodik Csak hogy legyen egyfiú aki átöleli, puszilgatja megegyütt elmennek valahova.

Figyelt kérdés

Igazából szerintem is korai még nagyon belemmenni kapcsolatokba de "járni" egy fiúval/ lánnyal akivel elmegyek moziba vagy együtt tanulunk vagy csak kiülünk egy parkba beszélgetni és max csók ennyi. nem több. Ez szerintem nagyon is meg engedhető és nem 4 évesek vagyunk hogy My Little Pony-t nézzünk meg Batmant (ezt egy ilyen kérdésben írták hogy még nekünk ezt kéne nézni) -.-' szégen aki ezt mondja. Normális válaszokat szeretnék Köszönöm. :) ÉS MÉGEGYSZER MONOM : NEMSZEX!!


Bocsi a kérdésekben a hibákért tudom hogy vannak de igy tudtam csak a kérdést tömören megfogalmazni. hogy kiférjen.!! :D


2012. márc. 2. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
igen, de 12 évesen befolyásolható és lehet hogy egy valamivel idősebb fiú már többet akar kipróbálni. ismertem olyan 12-13 évest, akit tologattak az iskolában rendezett farsangi bálon, ráadásul 18 évesek sem vetették meg
2012. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Mi a baj a My Little Pony-val, a kedvencem.
2012. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha ki akarsz ülni a parkba beszélgetni, moziba menni, sétálni stb akkor ahhoz elég egy barát vagy barátnő. Nem kell ahhoz bepasizni. 12 évesen nem a smacizáson kéne még gondolkodni.

Abból meg úgy sem lesz sokáig tartó "kapcsolat", ha csak néha egy egy csók. Annak az ég világon semmi értelme. Ilyen korban nekem minden héten más lány tetszett, most ha mindegyikkel csókolózgattam volna mert akkor ő volt épp a "bnőm", az úgy elég furán jött volna ki..:D

Szerintem inkább csak barátkozz. Úgyis lesz majd még az évek során több pasi is aki tetszeni fog, most ha mind1ikhez így állsz h csók mert épp ő a barátod, akkor a végén akkora tiniribi leszel h "öröm" lesz nézni:)

Lehet lepontozni..:D

2012. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mi bajod a rajzfilmekkel, 25 vagyok, még is szoktam nézni:D (Simpson, amerikai fater, és ha netán épp megy egy Batman, azt is megnézem:D)
2012. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Vedd már észre az ellentmondást a saját kérdésedben! A pasizás nem választhato szét a szextöl. Aki pasizik az bizony már várja a szexet is. Használj inkább más szot az átölelgetös puszilgatos barátkozásra, ismerkedésre.
2012. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerelmesnek lenni nem korai, de pasizni korai.

"Csak hogy legyen egyfiú" Tehát az érzésbe vagy szerelmes.

2012. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

13 éves koromig néztem meséket... és igen! Nem smacizni jártam hanem éltem a rendes NORMÁLIS életemet GYEREKKÉNT. Szerintem nagyon gáz ha már 12 évesen csajoznak, pasiznak. Rá érnek 15-16 évesen belekezdeni. Nekem 18 évesen lett először barátnőm és nem bántam meg mert akkora már volt komoly gondolkodásom és nem mentem bele minden olyan hibába amit manapság a gyerekek csinálnak. Én úgy gondolom hogy nemhogy sex de kapcsolat sem kéne nekik hanem élni a normális gyerek korukat és ráérnek majd még felnőttként élni. Egy kapcsolat komoly dolog ami nem gyereknek való. Na lehet engem is lepontozni.


20/F

2012. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
te nagyon gáz vagy.Mi az hogy szégyen aki rajzfilmet néz? 22 évesen is megnézem,ettől nem vagyok gyerek. De te épp gyerek vagy látszik a kérdésedből,egy 12 évesnek nem kell még pasizni, egy 15 éves is gyerek nem hogy egy 12, és a szex,és a nagyon komoly párkapcsolat 12-15 évesnek igenis korai.Nem tudom hova gondolsz de egy komoly kapcsolathoz hozzá tartozik a szex,12 évesen meg max szájra puszi kézfogás lehetne,de nem látom értelmét.Gyerek vagy legyél gyerek,nincs szükséged pasira hidd el nekem.A csók meg nem való egy kislánynak.
2012. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
hozzáfűzöm igazi mély érzelmek,igazi szerelem még nincs ennyi idősen de 15-16 évesen sem,csak vonzalom,fellángolás vagyis gyerekszerelem,de ilyenekből nem lesznek tartós kapcsolatok,és nem is hogy azok legyenek
2012. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjátok szerencsétlen lányt, mindenki máskor érik meg az első párkapcsolatára. Nekem a legelső kapcsolatom 11 (!) évesen volt, nagyon szerettük egymást, eljártunk moziba, kirándulni, de természetesen csóknál többet nem is akartunk. 11 hónapig jártunk. Nem lett belőlem tinir*banc, 15 évesen ismertem meg a volt páromat, akivel fél év után vesztettük el a szüzességünket, és 5 évig voltunk együtt. A gyermekszerelemben, amilyennek a 11 évest tartom, nincsen semmi rossz, nyugodtan járjanak, csókolózzanak, jó érzés, ha az embert szeretik. Csak azt kell felfogniuk, hogy a csóknál több testiség még nem nekik való. Egy 12 éves már nem kisgyerek, hanem kiskamasz.

20/L

2012. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!