Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti mennyire szoktátok...

Hölgyek! Ti mennyire szoktátok cseszegetni a férjeteket párotokat hogy pl ezt ne ide vagy oda rakd vagy ne így vagy úgy csináld?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 11:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kérdezõ és téged mivel cseszegetnek?
2014. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én kétszer szólok normális hangnemben, megkérve,hogy mondjuk foci után a sporttáskáját ne a nappaliban dobja el, utána viszont erélyesebben szólok rá!

Elég nagy a ház, van egy kétéves fiunk, bőven van mit csinálni, neki sokat otthon nem kell, de az ilyen dolgokra figyeljen oda, mert ezzel kicsit legalább könnyít a melómon!

2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én sem kritizálom őt, ő sem engem. Vannak fontosabb dolgok is, mint egy-két szennyes széthagyva. Utólag (akkor is) azon röhögök, mikor bekerülten egy hétre a kórházba. Mikor hazajöttem, a teljesen üres mosogatógép mellett halomban állt a mosatlan. Cserébe viszont naponta 2x jött látogatni, hozott mindent, amit kértem, rendezte a gyereket, mosott, vasalt rá. Nem ütemezett kórház volt, hirtelen jött minden. A szülők meg gondoskodtak a vacsorájukról.:)

Ő se mondja, hogy pakoljak össze a garázsban vagy szereljek kocsit, én se mondom, hogy takarítson maga után. Nyilván besegít, ha szükséges.

2014. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ne szoktam piszkálni ehhez hasonló apróságok miatt. Ha a kevés együtt töltött idő rovására szervez magának programot, azt szóvá teszem, de nem kell hetekig hallgatnia. Mi megbeszéljük az apró és nagyobb dolgokat egyaránt. Mivel szívesen pakolok utána, így az se zavar, ha szanaszét hagyja a dolgait. Imádok gondoskodni róla, mert nagyon szeretem.
2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

En is imadom egyebkent a paromat, es imadok utana pakolni, csak egy idö utan az egeszsegem jelzett, hogy ez igy nem megy tovabb.

A 19. valaszolo altal leirtak nagyon szepen müködnek, HA KÖLCSÖNÖSEN igy viszonyulnak ehhez a felek. De egy fecske nem csinal nyarat, a legtöbb valaszolonal (nalunk is) sztem ez egyoldalu, es csak emiatt "nem müködik a rendszer". Hat igen, ezt vallaltuk...

Ha pl. "le sem sz@rja", hogy a 22. valaszolonak ezzel több a munkaja...stb...

Es ez nem feltetlenül 6 ev utan mutatkozik meg (nalunk akkor meg tarthato volt az allapot, csak 1 db 2 eves gyerekkel), böven a duplaja utan is van eleg valas...

A csaszarmetszes utaniakrol en is sokat tudnek meselni: nalunk szo szerint szlalomban mentem be, kikerülve az utamban heverö halmokat, konyha messziröl büzlött...stb, es igen, akkor belatta, hogy "nem gondolta volna, hogy ennyit csinalok egyedül", de azota mintha agymosason ment volna at, ebböl semmire sem emlekszik. A garazstakaritassal együtt lenne egyenlö munkamegosztas evidens egyebkent, ami a lakas-, gyerekek ellatasa mellett eltörpül.


14.

2014. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mi mindketten rumlisak vagyunk a barátommal, egyikünkne sincs joga "cseszegetni" a másikat, bár mindig (szó szerint) nálam szakad a cérna(olyan 2 hetes rendetlenség,meg bennmaradt poharak között), és rakok rendet, akkor kap egy kis agymosást, nem a rendetlenség miatt, hanem hogy nyugisan elterül a legnagyobb kupi közepén és neki soha sem jut eszébe elkezdeni pakolni.
2014. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
:D ... utolsó ,magunkra ismerek bennetek .Én sem voltam soha egy hű de tisztaságmániás . :( Nálunk is én unok bele hamarabb és akkor szólok a páromnak ,hogy azért ő is segíthetne ;).
2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!