Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz, vagy a nős...

Ez tényleg igaz, vagy a nős férfiak sosem válnak el, és csak hitegetik a szeretőt?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi kérdésben találtam ezt a két kommentet:


» "Én nem vagyok férfi, de tapasztalat: egyelőre még nem találta meg azt a nőt, aki miatt borítana, de még néhány év, a gyerekek nagyobbak lesznek, a férj ki fog szállni a házasságból. Ha csak nem jön még előtte egy elsöprő szerelem, mert akkor akár holnap is megteszi."


»"7-es,érdekes ez amit mondasz.Ezen már én is gondolkodtam.Igaz lehet.De akkor ezek szerint mégis úgy van,mint ahogyan majom csüng az ágon?Az ágat nem engedi el addig amíg bele nem kapaszkodik a másikba?Vagyis akkor válik ha már biztosra mehet?"


Ez így lenne,vagy csak mese? A férfinak mi az a pont,amikor már tudja,hogy biztosra ment?



2014. jan. 21. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%

Semmi.


Nem lenne szükséged erre a kérdésre, ha te az adott pasi számára tökéletes lennél. De nem vagy az.

2014. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
A család az család, és nem függ attól mennyit adsz a külsődre, hány éves vagy, és a szokásos sablonhülyeségek sem dominálnak.
2014. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 lutaker ***** válasza:
43%
Akkor hagynám el a jelenlegi páromat ha már 100%-ig biztos vagyok benne,hogy minden rendben lesz a köv.kapcsolatomban.
2014. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarnak ők hitegetni, a nő kényszeríti, hogy mondjon valamit. Csakhogy nem olyan egyszerű elvágni, elszakítani emberi kapcsolatokat. A férfi számára ott van a múlt is, a nőnek viszont csak a jövő lebeg a szeme előtt és azt a múltat, ami a férfi mögött áll, nem tudja átérezni. Persze ez fordított felállásnál is előfordulhat, amikor a nő nem tudja elhagyni a korábbi családját.
2014. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak egy része valóban hitegeti hosszabb-rövidebb ideig a szeretőjét, egy másik része pedig el is válik. Nincs erre szabály. Mindkét eset előfordul szép számmal. A nők szeretik hallani, hogy értük otthagy majd csapot-papot egy férfi, de erre kb. 50% esély van.
2014. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát, az nem igaz, hogy sosem válnak el, hanem az igaz, hogy többnyire nem a szerető kedvéért, hanem azért mert kiderül, hogy szeretőjük van és az asszony kiteszi őket. (Vagy az asszonynak is szeretője van...)


Nekik tök kényelmes, hogy otthon mosnak, főznek, vasalnak rá, a pin@ért meg átugrik a szomszédba.


Tapasztalatom alapján 10-ből 9 férfi nem fog a szerető kedvéért válni. Ezt minden rosszindulat nélkül mondom. A környezetemben sajnos ezt láttam. Persze ezt minden féle hangzatok dologgal indokolják, a vagyon, a gyerekek stb... de tulajdonképpen ez csak duma, egyszerűen túl egoisták és nekik ez a legkényelmesebb. Ennyi.

Pl. 20-on éves gyerekre is képesek hivatkozni...

2014. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor saját magukat is hitegetik szerintem, mert érzik, hogy nem korrekt, amit tesznek, de nem tudnak elszakadni a családtól sem és a szeretőtől sem.

Az nem igaz, hogy sosem válnak el, nagyon sok olyat ismerek, aki a szerető miatt vált el! Ez attól függ, mekkora a különbség a szeretővel és a feleséggel való kapcsolatban. Mennyire csak a vágy játszik szerepet, és mennyire valódi érzelmek, és a racionális döntések, a szerető és a család körülményei stb, tehát szerintem ez nagyon összetett.

Leegyszerűsítve, hogy a férfi mivel jár jobban hosszú távon, érzelmileg, anyagilag stb.

2014. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
/6-os /-nagy zöld pacsis vélemény! Szomszédunkban volt egy ilyen eset,a pasi vagy 3-évig járt a szeretőjéhez,úgy ,hogy az asszony vasalta az ingét mikor "túlórázni" ment.-Szinte már mindenki tudott a viszonyáról csak a felesége nem,amikor kiderült,a neje összecsomagolta és kitette a szűrét,-megkaphatta a szerető!
2014. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

1., 2. 5-nél a pomt. nincs zsabály, innen meg pláne nem tudjuk megítélni, h abban az esetben ghogyan lesz, ami miatt feltetted a kérdést... de ha már foglalkoztat, akkor egyelőre biztosan kátyúban vagy és onnan nehezebb kimászni. de mivel szereted az életből vett példákat, írok neked kettőt. az első sima ügy,de tanulhatsz belőle, a 2. szerintem "érdekes":


1. anyám 15 év elteltével viszonyt folytat a gimiskori plátói szerelmével. két tizenéves gyereke van, a férj hajlandó lenne megbocsátani, a szerető sziontén házas, válást és 2. házasságot ígért anyámmal. anyám elválik, teherbeesik a szeretőtől, aki sosem válik el, anyám most 60, egyedül nevelte fel a 3 gyerekét, sosem volt utána komoly kapcsolata (ld mindig vki szeretője volt). öröm az ürömben: anyám példájából okulva én sosem voltam senki szeretője és sosem csaltam meg egyik páromat sem :)


2.

a házas nő szeretőt tart, nagy érzelmek, nagy szenvedély, bújkálás a szintén családos férfival, aki felvállalja a kapcsolatot, a nőhöz hasonlóan elválik, összeházasodnak, közös gyerekük is születik, mára már egy családként élnek. én a nőt ismerem, aki azt mondta nekem egyszer, h valahogy így már sokkal unalmasabb ezzel a férfivel, visszasírja a lopott órák időszakát, mert akkor még volt izgalom a kapcsolatukban...

2014. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Aki tényleg komolyan veszi a szeretőjét, az fél éven belül lép. Aki nem, az csak kifogásokat keres.
2014. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!