Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz, vagy a nős...

Ez tényleg igaz, vagy a nős férfiak sosem válnak el, és csak hitegetik a szeretőt?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi kérdésben találtam ezt a két kommentet:


» "Én nem vagyok férfi, de tapasztalat: egyelőre még nem találta meg azt a nőt, aki miatt borítana, de még néhány év, a gyerekek nagyobbak lesznek, a férj ki fog szállni a házasságból. Ha csak nem jön még előtte egy elsöprő szerelem, mert akkor akár holnap is megteszi."


»"7-es,érdekes ez amit mondasz.Ezen már én is gondolkodtam.Igaz lehet.De akkor ezek szerint mégis úgy van,mint ahogyan majom csüng az ágon?Az ágat nem engedi el addig amíg bele nem kapaszkodik a másikba?Vagyis akkor válik ha már biztosra mehet?"


Ez így lenne,vagy csak mese? A férfinak mi az a pont,amikor már tudja,hogy biztosra ment?



2014. jan. 21. 10:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Nekem volt egy szeretői kapcsolatom. A lány nagyon oda volt értem és én is érte. Nagyon jó volt vele együtt lenni és a szex is csodás volt. Én szerettem volna többet és ő is. Mégis elment mással. Ezért nem bízik meg egy férfi csak akkor ha már tényleg olyan komoly hogy eljut odáig hogy lépjen.
2014. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
7-es vagyok. 10-es, hogy én erre eddig nem is gondoltam!:) Sosem gondoltam eddig bele, de tényleg ahogy most végig gondolom azokat a környezetembe, akik a szerető miatt váltak, valóban fél éven belül léptek! Akik nem, azok utána sem. Okos vagy!:)
2014. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Előző, ez irónikus volt? :D
2014. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
13. szerintem nem ! csak ritka itt (és másutt is) az ilyesmi manapság, aztán el vagy szokva tőle :)
2014. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak akkor lépnének le, amikor már tutifix a következő, nem lenne annyi egyedülálló elvált pasas.


ÉS az sem igaz, hogy sosem válnak el, csak hitegetnek, mert akkor meg nem lenne annyi besavanyodott, megfásult, keserű, megcsalt elvált nő.

2014. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem lenne annyi egyedülálló elvált pasas"


nem mindenki egy 3. miatt válik. a kérdés csak azokról szól, ahol a férj szeretőt tart. ha a feleség egy sárkány vagy a férj rájön, h a házasság nem neki való vagy ellenkezőleg, a férj hülye és a nő válik el, az is ugyanúgy egyedülálló elvált pasast eredményez. csak épp semmi köze a kérdéshez :D

2014. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
13-as, nem iróniából írtam, tényleg új felismerés volt a számomra! :-) Tuti van benne valami!
2014. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Igaz lenne akkor nem is lennének válások szinte.
2014. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon keves esetben valnak el, illetve foleg azert mert az asszony kidobta oket. Nalunk is ez volt,a ferjem becsajozott, a lanynal eloadta a szegeny meg nem ertett ferjet, amikor segitettem neki donteni (ket labbal rugtam ki) akkor meg nekem hisztizett, hogy nem akar elvalni.
2014. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet kategorikusan kijelenteni. Eleve ott sok minden eldől, hogy egyáltalán mi módon került kapcsolatba a szeretővel.

Véletlenül megismerkedtek, és szerelembe estek?

A pasi kalandra vágyott, és keresgélni kezdett?

Otthon tényleg pocsék a helyzet, és a pasi ezért kezdett keresgélni?

A szerető keresgélt, a pasi csak engedett a kísértésnek?

2014. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!