Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs a legtöbb férfinak...

Miért nincs a legtöbb férfinak igénye arra, hogy meló után hazamenjen és a családjával legyen?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvasok itt is,hogy a férj meló után még kocsmázni/haverozni/edzeni megy,és csak késő este esik haza,de a környezetemben is ezt látom,egyik sem igyekszik haza,tisztelet a kivételnek.


Ennyire rossz otthon? Vagy miért?


A kérdés engem nem érint,a férjem munka után értem jön,együtt megyünk oviba a lányunkért,majd haza,nincs haverozás,nincs kocsmázás,edzeni otthon edz,nem volt még ilyenben részem,ezért kérdezem.


2014. jan. 21. 11:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%
Általában a meló stresszes utána meg lazítani szeretnénk. Otthon lenni az üvöltöző puják közt meg az állandóan elégedetlenkedő és veszekedő feleséggel nem éppen pihentető.
2014. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%

Meg kell találni az egyensúlyt. Számomra nem normális, hogy a munkán kívül mindig a párommal legyek. Az élet különböző területei, a család, a munka, az egyéb emberi kapcsolatok, hobbi, ezeket mind szét kell választani, és időt adni mindnek.


Ez nem férfi, vagy női kérdés. Igény kérdés, ahol az,ha az első útja a munka után nem haza vezet, még nem nevezhető abnormálisnak.

2014. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Miért gondolja azt a legtöbb no, hogy onnantol, hogy valakinek családja van, minden mas megszűnik létezni? Az embernek - jo esetben- vannak igényei tarsas kapcsolatokra, hobbija, szórakozásra.
2014. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%
Ha éhesek akkor hazatalálnak.
2014. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom szeret velem lenni, így munka után siet haza hozzám. Neki az a felüdülés ha végre hazaér és velem lehet, együtt lehetünk. Tény, hogy nem szoktunk veszekedni, és nem cseszegetem a semmiért, így tartalmasan, nyugodtan tudjuk tölteni a mindennapokat. Persze, előfordulnak viták, de a legtöbb esetben szerintem mindenkinél. Barátokkal is szoktunk taláékozni, bár ők sem azok a típusok akik pl. szeretnek kocsmázni, így nem is tudna kivel menni ha lenne rá igénye. Amúgy sem vagyunk azok a nagy ivók, nagyon ritkán iszunk 1-2 pohárral, akkor is ha valami alkalom van. Mivel amúgy is este 6ig dolgozik reggeltől, így eléggé lefárad a munka miatt, úgyhogy nagyobb programokat hétvégére tervezünk.
2014. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondom,hogy szünjön meg minden más a családon kívül.

De azért az sem normális,ha heti 5 nap meló után minden nap van elfoglaltság és 10-re esik haza,hétvégén meg elmegy pl horgászni szombat reggeltől vasárnap estig.



Nekünk sem szűnt meg a hobbi,se a barátok,csak az évek folyamán átalakultak,barátok közösek lettek,és szórakozóhely helyett inkább valamelyikőnknek gyűlünk össze,a hobbi meg valamelyest leszűkült hétvége valamelyik napjára.

2014. jan. 21. 11:30
 7/35 A kérdező kommentje:

5-ös választ én is írhattam volna.


Akkor az lenne a dolog titka,hogy aki jól érzi magát otthon,annak nincs is igazán igénye arra,hogy máshol töltse el a munkán kívüli időt? Akkor a kocsmázás,naponta több óra edzőterem,stb, az menekülés otthonról?

2014. jan. 21. 11:32
 8/35 anonim ***** válasza:
47%
Tehát ti szinte nonstop együtt vagytok, max a munkaidőt töltöttek kulon.... Ez se jo...
2014. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Miért gondolod, hogy a legtöbb férfinak erre nincs igénye?

Úgy tűnik én a szerencsés kivételek közé tartozom, mert a párom szeret haza járni egy stresszes nap után.

Viszont nem bántom, ha el akarna menni kondizni, vagy sörözni a kollégákkal (bár ez ritka). A lényeg, hogy szóljon hová megy és mikor jön, akkor nem aggódok.

Gondolom azért az sem mindegy, hogy mi várja a pasit, amikor hazaért.

2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Több mint 15 éve mégis működik,mi ne lenne jó ebben?

Nonstop nem vagyunk együtt,szombaton nagymamázik a gyerek,akkor nekünk is különprogram van (kivéve ha nem maradunk inkább egész nap ágyban).

2014. jan. 21. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!