Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lovagolnak ebben a...

Miért lovagolnak ebben a kategóriában annyit azon, ha egy idősebb nőnek (35-40+) fiatal pasija van?

Figyelt kérdés

Nem értem, h mit kell ezen csodálkozni meg megszólni a másikat, hogy " Fiatal f*z kell neki" meg "hajtja a vére".

Attól, hogy 40 éves lett egy nő meg esetleg vannak gyerekei nem azt jelentik, hogy akkor nincsenek vágyai meg hogy megvakult volna.

Arról nem is beszélve, hogy neki is jól esik, hogy 40 évesen még nőként tekintenek rá a férfiak, főleg a fiatalok.

Ahogy egy 40 éves férfi szívesen veszi egy fiatal nő közeledését, ugyan úgy tetszik egy 40-es nőnek is, hogy egy fiatal pasi akarja őt, még ha csak annyiról is van szó, hogy egy órára ágyba bújjanak..

Vagy szimplán irigyek a nők??



2014. jan. 21. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért lenen ez a természet rendje?
2014. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Itt mindenkit megszólnak aki 30 felett szül, aki 20 évesen a szüleinél mer élni stb. Itt csak annak a rétegnek lehet igaza ahova több válaszoló tartozik a többi mint hülye.
2014. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

én nem szólok le senkit, de szerintem épp ez a mentalitás a, ami a dolog fonákját adja: "jól esik, hogy 40 évesen még nőként tekintenek rá a férfiak, főleg a fiatalok...

...úgy tetszik egy 40-es nőnek is, hogy egy fiatal pasi akarja őt, még ha csak annyiról is van szó, hogy egy órára ágyba bújjanak.. "


a te leírásodban az egy erény, érdem, ha valaki fiatal. ha 40-es nő vagy akkor lehetnél annyira érett, h a fiatalság/öregség állapot és nem érdem. ha te eszerint osztályozod az embereket,akkor ne csodálkozz, ha más is eszerint ítél meg és az ő szemükben meg csak egy idősödő nő leszel, aki fiatal férfiakkal akar kufircolni, h ezzel magának bizonyítson. kicsit szánalmas azért, tényleg. én nővagyok, a férjem 8 évvel fiatalabb, de nem azért vagyok vele, mert egy feszes testű fiatal fiúcska, hanem mert benne találtam meg a másik felem. nekem nem számított a kor. magamat sem érzem öregnek, őt se fiatalnak. szerintem te igen.

2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még nem kerültem ilyen helyzetbe én se tudtam volna elképzelni, hogy 10 évvel fiatalabb párom legyen. Sokáig azért nem is vágtunk bele a kapcsolatba, mert úgysem működhet ekkora korkülönbséggel. Nem vagyunk még annyira rég együtt (2-3 év), de ennyire jól még egy kapcsolatban sem éreztem magam. Ha mégse működik hosszú távon akkor se bánom meg, mert pár szép évet köszönhetek neki.
2014. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, aki kedveli a 40-es Nőket, én így látom:)
2014. jan. 21. 16:18
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
minden 40-es nőt? ezt fétisnek hívják. vonzódsz a MILF-ekhez. nekem nem jönnél be és tuti nem bújnánk ágyba még egy órácskára se :)
2014. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor sok sok évvel ezelőtt összejöttem a 11 évvel fiatalabb pasimmal mindenki megszólt érte! Namármost azok közül szinte már egy sincs együtt az akkori ,"megfelelő körú" párjával,többen is elváltak! Mi még mindig együtt vagyunk! Az idők folyamán a megszólás,a nemtetszés átment elfogadásba,megértésbe,aztán az évek múlásával csodálatba,értetlenségbe és kicsi irigységbe!:)Ma már azt mondják ha egyszer azt hallanák,hogy mi szétmentünk a párommal akkor tudnák,hogy itt a világvége!:)
2014. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!