Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetne, h mostantól...

Nem lehetne, h mostantól senki ne kérdezze meg többször, h mit vegyen karácsonyra a nagyinak/unokatesónak/kutyának/macskának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki azt kérdez, amit akar vagy ami őt érdekli!!!


Téged meg senki nem kényszerít arra, hogy egy számodra érdektelen kérdésre rákattints!

2009. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem az ilyen kérdések száma exponenciálisan nőni fog karácsonyig :) Bár én se szeretem őket túlzottan...
2009. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tetszik ne nézd... Lehet mást is idegesítenek a te kérdéseid (most nem erre gondoltam, de ez is, miért ne?) és akkor mi van? attól ugyanannyi lesz...
2009. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De csak az tud rá érdemben vàlaszolni,aki ismeri az érintetteket. Azok pedig nem mi vagyunk
2009. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
megszüntetni nem tudod, védekezz ellene, ne olvasd el, én sem teszem:)
2009. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem olvasom, meg se nyitom őket. Csak nagyítóval kell köztük keresni az értelmes kérdéseket. A másik, h tényleg: mi honnan tudjuk, h az ő nagymamája minek örül? Számunkra az xy nagymamája ugyanolyan, mint az yz nagymamája, nem tudunk érdemben válaszolni. Lehet visszakeresni is! Vagy amikor beírják a karácsony szót, nem jön elő 28624 másik ilyen kérdés?
2009. dec. 3. 17:28
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem egy kérdezős oldal má' bocs..!Te amúgy ki vagy itt,esetleg modi?Ha valami nem tetszik átsuhansz rajta,ennyi...
2009. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A másik (válaszadást segítő jellemzés!):

Barátom 18 éves, 185 cm magas, 75 kiló, barna hajú és szemű. 3 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem. Szerintetek mit vegyek neki karácsonyra?

ÁÁÁÁÁHHHHH!!!

2009. dec. 3. 17:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a GYAKORIkérdések oldalon egyes kérdések GYAKRAN felmerülnek. Ez ellen tényleg nem lehet tenni semmit.
2009. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
78%

Lehet az adott illetők nem böngésznek, csak regisztrálnak, kérdeznek és választ várnak.

Nem lehet tudni.

Én csak merő kiváncsiságból nyitottam meg ezt kérdést, és nem a kérdezés, hanem a válaszok miatt.

Miért?

Mert én ugyan ilyen ember vagyok, s mindig ez miatt kapom a pofonokat. Hogy mért kell véleményt nyilvánitanom olyanra, ami számomra nem fontos.

Hát most is adtam véleményt !

2009. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!