Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetne, h mostantól...

Nem lehetne, h mostantól senki ne kérdezze meg többször, h mit vegyen karácsonyra a nagyinak/unokatesónak/kutyának/macskának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos, az is a nagy baj, hogy sokan vannak, akik milliószámra gyártják a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, mert erre PONTSZÁMOT kapnak...


Ha megszüntetnék végre az oldalon, ezt az értelmetlen pontozósdit, akkor csökkenne az értelmetlen kérdések száma is. :-P

2009. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyeneket kérdez, az azért nem böngészik a már meglévő kérdések között mert az nem az ő kiskutyájáról, vagy nagymamájáról szól.Csak nem gondolja át, hogy nekünk válaszolóknak édes mindegy, mert egyiket sem ismerjük:)
2009. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj nemsokára lesz a barátnőm szalagavatója, kell ilyenkor ajándékot venni, és ha igen MIT???


Ezt a kérdést szinte szó szerint hetente olvasom!!Igen, én is unom kicsit, mint ahogy az 500000 "terhes vagyok",vagy "a 6-odik hónapban vagyok, fáj a fejem, ez azt jelenti, h torzszülött lesz a babám"stb stb. kérdéseket is.Amíg vannak olyanok, akik még azt is megkérdezik itt, h mit vegyenek föl ma, vagy mit főzzenek, addig ilyen kérdések is mindig lesznek :)

2009. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

17:46 teljesen igazad van!Múltkor vki azt kérdezte hogy milyen szánkót vegyen télre a gyerekének...:)hát akkorát röhögtem, ilyen hülye kérdést:)Már bocsánat, ha az akkori kérdező olvassa, de tényleg vicces néha milyen egyszerű dolgokat is képesek megkérdezni.

Ezért pörög pl annyira a gyerekes rovat.Már nem is szeretek oda kérdést kiírni, sokszor nem kapok választ ilyenek miatt.Pedig én aztán fölöslegesen nem kérdezek...

2009. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a kérdezőnek csak ötlet kell, abból merít inspirációt, mi nem is kell ismerjük azt a bizonyos hozzátartozót, majd ő kiválasztja az ideális ötletet, azt ami talál is.
2009. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó,hogy vannak ilyen "ostoba" kérdések is,mert elég egy hangú lenne az egész,néha én is jókat mulatok egy két kérdésen...,még az egészség kategóriában is,pedig az egészség nem vicc!!
2009. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
egyszer már én is feltettem h még hány ilyen kérdés lesz feltéve... Jól lehurrogtak :) Viszont tényleg elég gáz h nagyítóval kell keresni a normális kérdéseket
2009. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2009. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17:46!!! egy kismama vagyok, és ilyeneket nem kérdezünk, h fáj a fejem torzszülött lesz-e? de ha fáj valamink,ami eddig nem, vagy vérzünk, persze, h aggódunk. Érted is aggódott anyukád... sokkal nagyobb butaságok vannak itt, mint a kismamik kérdései. ha meg vmi bajod van ezekkel a kérdésekkel kerüld a terhesség menüpontot.
2009. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23:32 ettől kééész voltam...,betyártallér!:XD és tényleg az volt!:))))
2009. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!