Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ért már nagy pénzügyi vesztesé...

Ért már nagy pénzügyi veszteség? Hogyan kezelted?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12-04 20:08 Teljesen igazad van, csak az élet magasról tesz arra, hogy kinek van igaza.


Én is csak vén fejjel tanultam meg, hogy az ilyen negatív gondolatok (bosszú, haragtartás) annak ártanak, akinek a fejében fortyognak. A másik fél vagy nem is tud róla, vagy tesz rá magasról, a te lelkedet viszont mérgezi rendesen...


Ha nem váltod cselekvésre, akkor a legjobb, ha hagyod a francba őket! :)

2009. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20.08-as vagyok.Próbálok nem gondolni rá,meg tanulópénznek felfogni...De sok időnek kell elteljen,hogy csillapodjon a mérgem,a tehetetlen dühöm. Nem vagyok már én se egy mai csirke, és talán lazábban ,könnyedébben felfogni az életnek ezeket a nehéz dolgait...
2009. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!