Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim és a fiú testvérem...

A szüleim és a fiú testvérem nem engednek sehova. Mit tegyek hogy jobban engedjenek? :\

Figyelt kérdés
Ma is minden barátnőm bulizik csak én nem :( Mindenkit engednek csak engem nem,15éves vagyok és gimnáziumba járok.Nagyon fognak,mert féltelek.Elhiszem hogy féltenek de olyannyira nem engednek sehova hogy már lassan az öngyilkosság is megfordult a fejemben -_-:S Mit kéne tennem ilyenkor?:\ Ha leülök velük beszélni az sem jó mert nem hiszem hogy hatna rájuk..
2009. dec. 4. 18:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
erre nem vagyok kíváncsi.
2009. dec. 4. 18:40
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Bátyáddal sem tudsz erről beszélni? Talán még vele lenne a legkönnyebb kezdeni...
2009. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha városban laksz akkor van oka félteni, furcsa emberek vannak, sajnos. Még igazán fiatal vagy, nagyon sok időd van bulizni. Biztos nagyon rossz mert a többi ismerősöd szórakozik, s te úgy érzed, hogy otthonodba ragasztottak. Sebaj, néhány év és mehetsz. Fel a fejjel!
2009. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont nagyon kíváncsi vagyok, mire jutsz, Te agytröszt!
2009. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
18:52 Neked mi a bajod a kérdezővel, minősíted, közben magadról adsz szörnyű képet. Sajnállak, nagyon nagyon sajnállak.
2009. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de 15 évesen a jobb helyekre be sem engednek..ha meg részegedni akarsz hajnalig akkor ne csodálkozz hogy nem engednek el. Gondolom a bátyád azért képbe van hogy hova miért akarsz menni mert ha tudná hogy olyan helyre mész olyan emberekkel akkor ő nem ellenezné a dolgot..Az meg hogy gimibe jársz nem garancia arra hogy nem vagy buta liba és ezzel most nem személyeskedek.
2009. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:beszéld meg anyukáddal,hogy a bátyád mondjuk havonta egyszer kisérjen el bulizni.

Az ordibálást felejtsd el,azzal csupán az bizonyítod,hogy nem vagy elég érett.

2009. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mikor töltöd be a 16-ot?
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Áprilisban...
2009. dec. 12. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!