Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok teljesen keseredve,...

Elvagyok teljesen keseredve, elvetéltem 6 hetes voltam. Nem tudok túllépni ezen, nagyon fáj ami történt. Rá 1 hónapja a férjem bejelentette hogy van neki 1 másik nő az életébe. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy szeret engem, de ez nekem olyan megalázzó.. amúgy 5 éve vagyunk együtt és folyamatosan próbálkozztunk a babával lehet ez miatt megy tönkre a házasságom??
2009. dec. 4. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Sírd ki alapossan a szívedből a bánatot. Az a baba tudta, hogy nem lenne neki apukája. Vár még rád boldogság, nyugodj meg!
2009. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, de ha nem csinálsz olyan korán tesztet, akkor észre sem veszed a vetélést, max egy kicsit a mensid jobban görcsöl.

Talán az a baj hogy a férjedhez ezzel a gyerekkel akartál kötödni, de jobb ez így mert ha a kapcsolatotokban van egy harmadik, akkor jobb ha így történt.

2009. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hiába hangzik ez kegyetlenül, de jobb így, mert így elválhatsz és egy új párral már kétségek nélkül vállalhatsz gyereket. Olyasvalakivel, aki megérdemli, aki igazi apja lesz.
2009. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Szegény :(

Igazuk van az előzőeknek, majd találsz valaki mást és minden rendben lesz. Addig is kitartás!

2009. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Gyászold meg mindkettőt. A babát is, és a férjedet is.

Mindkettő nagy veszteség. Ha már feldolgoztad, lesz másik kapcsolatod.

Most nehéz, és ezt értem is. Én is veszítettem el babát, és férjet is. A kettő együtt fájdalmasabb.

2009. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Örülnöd kéne hogy nem szülsz gyereket egy ilyen baromnak. Elég rossz apa nélkül felnőni.
2009. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Szia, probald meg pozitivan felfogni a dolgokat! Gondolj arra, hogy micsoda fajdalom lett volna neked, ha terhesen hagy ott a ferjed!!! Ha akkor mondja meg, ha megszulsz!!! Vagy amikor 2 honapos a babad!!!

Ez szerintem mindegyik sokkal rosszabb annal, mint ami most tortent. Hidd el!

Ne zarkozz be, beszeld ki magadbol a banatodat, beszelj olyanokkal akik oszinten meghallgatnak, es szeretnek. Ok fognak neked erot adni.

A ferjed szerinted miert talalt egy masik not? Tulsagosan eroltetted a baba dolgot talan? Vagy szerinted miert nozott be?

Amugy mennyi idos vagy?

2009. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok ő is akarta nagyon a babát lehet beleunt hogy sosem jön össze a baba??:S ő pedig 30 éves.
2009. dec. 4. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefáradt a sok próbálkozásba, és egy férfi miért ne akarhatna apa lenni úgy, ahogy egy nő anya? Orvosnál jártál már, miért nem jön össze a baba?

Ne hibáztasd, lehet, hogy a sokadik csalódás után ugrott bele valami laza dologba, és nem is készült rá, hogy otthagyna, de szerintem egy férfit is képes megviselni, és bizonyítani is akarhat, hogy márpedig neki igenis lehet gyereke és nem ő a hibás (egy férfi nehezen fogadja el, ha "nem tud összehozni egy gyereket", még ha nem is látszik rajtuk alapvetően ez a vágy, az ösztöneikben ott van).

Minden esetre ha nem tér vissza, fogd fel úgy, hogy ti nem tartoztatok össze, és jobb így MINDKETTŐTÖKNEK.

2009. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Elég könnyen előfordulhat, hogy bizony beleunt :( Ez nem a te hibád, elég sok olyan nő van, aki ha azt hiszi nem lehet gyermeke elég furcsán viselkedik, természetesen akaratán kívül. Azért mindezt tudva próbálj békülni a férjeddel, neki is biztosan rossz volt, hogy mindig a baba miatt volt szex és egyebek, meg ér még egy esélyt a dolog. Ez csak az én véleményem, de jó szándékkal írtam. Nagyon szurkolok nektek :)
2009. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!