Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit lehet vele csinálni?

S. O. S. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak 10éve. Anyuval maradtunk itt hitelel félkész lakásal. Apámnak nevezet egyed visza költözött a szüleihez. Már volt többször hogy visza akart jöni, anyu meg én se engedtük töbször meg is ütöte anyut. Ezt csinálja 10éve. Gyerektartást nem fizetet akor feljelentetük ezért is balhézot. Írogat eleinte smst mostmár facen. Anyu a mai irásától nagyon kikészült. Én ezt nem birom tovább és nem is fogom türni. Mit tegyek hogy el felejtsen minket örökre? Természetesen többször volt itt a rendörség.
2014. jan. 28. 21:52
 1/4 nemkonnyu válasza:

Facebook-ról le kellene tiltani, és minden ilyen kommunikációs csatornát meg kell szüntetni vele.

A rendőrség mit mondott?

2014. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Együttérezhetsz akármelyik szülőddel, de ez mégsem a Te ügyed. Neked mindketten a szüleid, és anyád ugyanúgy tehet arról, hogy világra jöttél, mint apád. Feltehetően nem miattad váltak el. Ami a kettőjük ügye, az maradjon továbbra is az.
2014. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 delayhack válasza:
28%
Hasonló helyzet áll fenn nálunk is, de mi nem válunk, legjobb barátomnak a szülei jártak így sajnos, olyanokat írt sms-be meg facen hogy öngyilkos lesz ha nem mehet vissza hozzájuk, de mégse lett az...egyre dúrvább volt a helyzet ott is volt ütés/verés. Ők megtudták azt oldani hogy elmentek albérletbe jó messzire úgy hogy nem is tudta az Apa hogy hol vannak a fiai meg a volt felesége, aztán követte a srácot haza a suliból így kiderült, na ezek után elköltöztek 300-400 km a nevelőapjához és így már sokkla jobb lett a helyzet, a fiú néha meglátogatja az apját ennyi.. csak írtam hogy ez is megoldás, de persze ott a hitel nálatok a házon és ha már félig kész a ház gondolom nagy hitel lehet (nagy felújítás). Igazéból ha ez így ment régóta nálunk kb 20 éve megy, nem kellett volna hitelt felvenni mert az visszaránt, átérzem azt amin keresztül mész.. Ilyenkor kellene megpróbálni egy nagy költözést..ha nem jönne össze egy albérlet bérlése akkor max visszamenni a régi házba. Ha a férj azt mondja " megváltozok csak ... blablabla" nem fog megváltozni ez így maradt... ha 10 éve nem változott semmit és meg is ígérte akkor ez nem is fog (jah és később ez egyre fajúlni fog) 1 tanács. Sose fogod elfelejteni mert ő az Apád maximum ez az elköltözés lehetséges szerintem, de nem akarok semmi roszra rábeszélni. Remélem javulni fog a helyzet
2014. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet már nagyon durva költöznh nem tudunk mert a régi házra let épitkezve. Nyögve nyelöísen de a 10 milából már csak 2 mila maradt. Most azal fenyegetözik hogy elviszi öcsémet de a rendörség is gyámügy is kiröhögte. Megbirságolták egyszer azóta az udvarba nem jöt be. Hát nekem ez az ember már nem az apám, és nem hiányozna egy percet se
2014. jan. 28. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!