Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy ciki a ház amiben lakunk?

Figyelt kérdés

Abban a házban lakunk amit a párom vett a volt feleségével együtt. A ház nagyon picike, másfél szobás régitipusú.

Nekem nem tetszik az elrendezése sem, rosszak az ablakok stb.

Nem szeretném megbántani a páromat, de szégyellem a házat az ismerőseim előtt.


2014. jan. 29. 20:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
97%

Akkor költözzetek át a te házadba/lakásodba. Ja, hogy neked nincs?


Inkább örülnél, hogy nem a szüleiteknél, egy szobában vagy albérletben kell élned. Ha annyira gáz, gondolod, hogy az árából kijönne egy számodra nem szégyellni való? Vagy esetleg a párod vegyen fel hitelt, miközben van egy - gondolom - tehermentes háza, ami mellesleg tetszik is neki?


Egy megoldás van. Vegyél egy neked tetsző lakást és költözzetek oda.

Egyébként hány éves vagy?

2014. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!

Itt nem az ablakokat kell lecserélni,

hanem a kérdezőt!!!!!

2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
97%

Akkor költözz haza anyucihoz!

Kapsz egy házat a popód alá és pattogsz? :D

2014. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
96%
Akkor költözzetek a te palotádba vagy vegyél egy szép nagyot, ami nem putri! Olyan dolgokkal villogj a barátaid előtt, amit te teremtettél meg, ha meg arra nem vagy képes, akkor esetleg keress egy pénzesebb fickót, akinek szép háza van. De azért jó, ,hogy van hol ingyen, albérleti díj nélkül lakni, nem? Akkor egy időre csak jó lesz ott is, amíg össze nem szedsz valami jobb partit...Gondolom, a pasid sem azért lakik ilyen kis "putriban", mert zsebből futná neki jobbra is...
2014. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
97%
Édesem, ne haragudj, de nem tetszik ez a ház. Mit szólnál ha vennék én egy jobbat és oda költöznék? Viszont a válaszaidból az derül ki, hogy nincs egy filléred se, gondolom nem dolgozol. Én a helyedben csöndben maradnék, ha még egy vödör festékre sincs pénzem, a párom meg egy házat tolt a seggem alá.
2014. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha a felújításra nincs pénzed, akkor a nagyobb lakásra honnan szerzel pénzt? Azt hiszem 3 ezer forint volt a diszperzit falfesték amit a nyáron vettem és teljesen jól le tudtam vele festeni a lakást...nincs háromezer forintod?
2014. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
82%

Lehet nincs neki.

Lehet,hogy a párját se szereti, de hogy gyerekes, éretlen, önizalomhiányos is, az tuti....

2014. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
83%

en akar hid alatt dobozban is laknek a ferjemmel mert szeretem ot. Es ahol o van ott az en helyem is mellette.

Ha dobozban putriban akkor ott.

Hiszen huseget fogadtunk a parom a tarsam a szeretom a tanacsadom a masik felem.

Ha villaban visz minket az elet az szep es jo ha putriba akkor oda.azt is lehet tisztan tartani es kimeszelni.

A szegenyseg nem szegyen de a nagyravagyas az az.

Aki tobbre vagyik es nem tesz erte azt az elet mindig helyre teszi.

Aki nem becsuli meg a kicsit ami van neki az semmit nem kap majd

2014. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy van egy tehermentes ház, ahol lakhattok. Tudod te micsoda teher a havi törlesztőrészlet? Elégedj meg azzal, ami van, vagy nyomás ezerrel 2-3 munkahelyre.
2014. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
97%

"Felújításra nincs pénzünk. Az egyetlen megoldás az lenne, ha a párom eladná és venne egy sokkal jobbat."


És te mennyi pénzzel tudnál beszállni egy sokkal jobb lakásba?

2014. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!