Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az a páromnak, ha...

Miért baj az a páromnak, ha néha iszom?

Figyelt kérdés
Esténként megiszok egy doboz sört mert egészséges. Párom azt mondja, hogy ne igyak és februártól elveszi tőlem a pénzt. Szerinte rossz példát lát a két éves gyerek. Èrdekes, régebben a párom is megitta a magáét még bajba is került miatta. Miért baj az, ha iszom egy kicsit?
2014. jan. 14. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Talán mert nem egészséges.
2014. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha minden nap megiszod, és zavar amikor nem ihatod meg, az már hajaz az alkoholizmusra...

Szerintem egy 2 éves gyereknek egyáltalán nem példa a sörözés..

ha időnként lát sört az nem negatív...de a eglátszik rajtad az baj

De még rosszabb inkább az, hogy apu/anyu elveszi anyutol/ aputóla pénzt mert most megbünteti.


Mg kellene beszélni hogy tényleg ez az ok.. Neked pedig nagyon magadba kellene nézned, ogy tenyleg csak azért iszod mert egészséges? (Kétlem) és ogy mennyire vált rutinná, és mennyi zavar, ha nem iszod meg...

2014. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem se igyál minden nap. Ha hetente egyszer megiszol egy doboz sört vagy ha hetente egyszer esetleg a pároddal megisztok 1-2 pohár bort az még rendben van, de minden nap ne igyál alkoholt. Vagy pedig igyál alkoholmentes sört, az olyan mintha üdítőt innál és ugyanolyan egészséges, mint az alkoholos változata.
2014. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem zavar, ha nincs, de ha van pénzem akkor megveszem. Ettől függetlenül a háztartást elvégzem, a páromnak egy szava sem lehetne.
2014. jan. 14. 20:26
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Éppen tartasz az alkoholizmus felé.."ha van pénzem megveszem"


2.

2014. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, ez szélsőség és sokaknak nem fog tetszeni, de.

Párom is minden nap amikor hazajött megivott egy kispohár likőrt. Zavart, hogy mindig minden nap nekem kellett vezessek, bármi bajom történik ő nem tud elvinni orvoshoz stb. Vagy pl. múltkor este fél9-kor rájött, hogy ő chipset kíván, ezért nekem kellett kocsiba üljek, hogy elvigyem boltba..

2014. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A párom meg dohányzik, a múltkor is 17000 forint értékben vett dohányt, mert elosztogatta. Èn mégsem motyogok rá.
2014. jan. 14. 20:34
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

hát azért ez az alkoholizmustól messze van.


de nem értem. megiszik 1db sört... nem fröccsözik egész nap, mint nagyapáink, csak este meg mer inni egy sört... nem értem a problémát...

2014. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem azt mondtuk... Én is megiszom 1 pohár bort estenként (heti 3-4szer)

Hanem arról, hogy ha a párját zavarja, akkor abban ar lehet valami... Ha mindig megveszi ha van pénze rá..ltehát nincs meg rá mindig...

1 sör szerintem sem alkoholizmus, de lehet az előfutára... Mert most is itt keresi az igazát, ha biztos enne benne, hogy nincs a párjanak igaza, nem itt igazoltatná magát a gyakorin..


2.

2014. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De milyen jogon akarja tőlem elvenni a pénzt? Nem értem mi baja van?
2014. jan. 14. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!