Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy ciki a ház amiben lakunk?

Figyelt kérdés

Abban a házban lakunk amit a párom vett a volt feleségével együtt. A ház nagyon picike, másfél szobás régitipusú.

Nekem nem tetszik az elrendezése sem, rosszak az ablakok stb.

Nem szeretném megbántani a páromat, de szégyellem a házat az ismerőseim előtt.


2014. jan. 29. 20:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
93%
Szeretném látni a válaszaidat a feltett kérdésekre. Már csak a tisztánlátás miatt. Érdekelne engem is, hogy te mivel szállsz be a közösbe....
2014. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
28%

1. Szerintem nem kötelező ott laknod. Hívd a saját házadba a vendégeidet, abba amelyiket nem szégyelled, vagy ne hívd őket sehova.


2. Hívj értékbecslőt aki megmondja mennyit ér a ház, illetve mennyiért lehetne most eladni. Nézd meg hogy abban az árkategóriákban mik vannak még. Aztán gondolkozz. Én még olyan hirdetést nem láttam hogy "kastélyomat halastóval egy putriért elcserélném".

2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
91%
A mai világban az ember összeteheti a két kezét, ha van egy saját háza, akármilyen is az. Te biztosan valami burzsuj sznob családból származol, csak azt nem értem, akkor miért ereszkedtél az átlag emberek közé.. Gondolom a felsőbb körökben mozgó emberek számára kevés voltál, amin nem is csodálkoznék.
2014. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!