Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyos, sogorno problema min...

Anyos, sogorno problema min változtassak? Hogyan? Milyen legyek stb?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,h az anyósom es sogornom jeloltjeim nem kedvelnek csak a barátom miatt fogadnak el csak..:/ Mit tehetnék ennek érdekében,h valoban megszeressenek? Hogyan kedveskedjek feléjük,mert nkm a szerelmem nagyon fontos nagyon szeretem és szeretnek veluk is kijönni,mert már elégrégota egyutt vagyunk és mégmindig zavarba vagyok náluk :(
2014. jan. 29. 22:08
 1/4 acelsziv ***** válasza:

"úgy gondolom" és mi van, ha rosszul gondolod és kedvelnek, csak nem mutatják?

Üljetek le egy kávé mellé és tisztázzátok a dolgokat.

2014. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg amúgy miért baj ha esetleg nem kedvelnek? Nem szeret mindenki mindenkit. Neked is van olyan a környezetedben biztos, akit kevésbé kedvelsz és milyen lenne már, ha arra kényszerítenének, hogy de igenis kedveld meg, KEDVELD!!! :D


Legyetek el egymás mellett, végül is nem velük jársz, hanem a pároddal, legyél udvarias kedves, ne keresd a bajt, és normális viszonyotok lesz. A kedvelést nem lehet kikényszeríteni.

2014. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is,h valoszinuleg csak féltik a párom mivel ő az egyedüli fiu és ő a legkisebb nagyon szeretik. Eleinte tiltották neki azt,h velem egyutt legyen,mert elsőlátásra nem voltam szimpatikus nekik az ő szemukben(rafinalt voltam) foleg a sogorno szemében..mamár kissé változott a helyzet az anyukája jobban kozeledik,de ez nekem mégsem elég szeretném ha a saját gyermekeként tekintene rám és épp ugy megtudjak vele beszélni egy témát mint a saját anyukámmal. A sogormmel pedig igyse vagyunk nagyon nehéz eset saját testvérének neki esik sokszor mondja a baratom,h ugy érzi,h nem szeretné a nővére akkor nekem,hogyan lenne esélyem arra,h megszertessem magam vele? Eddig levegonek neztem..
2014. jan. 30. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
szrni rá. Engenm sem kedvelnek (senki sem az igaz pedig senkinek nem ártottam, de mind1), ez van. Én nem találkozom velük csak ha nagyon muszáj, ha elrángatnak valami családi ramazurira.
2016. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!