Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet velem a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet velem a probléma? Min változtassak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem történt velem semmi(se csók se szex).Nem érzem magam rondának.Ha adódik bármilyen "lehetőség" , megijedek.
2010. febr. 11. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne félj nyugodj meg. És csak ojan lehetőséget fogadj el ami neked is tetszik és szívesen belemennél. Semmi baj nincs veled. Vannak nálad idősebbek is ilyen problémával. Csak ne stresszelj, nyugodj meg, kicsit legyél laza, enyi az egész :D
2010. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. febr. 11. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajrá, szurkolok :D

Első voltam.

2010. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kimozdulsz te egyáltalán otthonról?

Ha nem, itt az ideje! És nincs mitől tartanod, az első csóknál mindenki izgul, de aztán rájössz, h butaság volt:)


A csók nagyon jó dolog, na még a szex :P

2010. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vok. ja am én 17L
2010. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ki szoktam mozdulni , ma is megyek partizni
2010. febr. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!