Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a probléma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma? Min változtassak? +kép

Figyelt kérdés

Mostanában problémáim vannak az életemmel és ez kihat mindenemre. Elsősorban magamban érzem a hibákat és ez előjön a szexben, a magabiztosságban és minden helyzetben...Ép testben ép lélek szól a mondás, a lelkemen nekem kell dolgoznom, a testemmel van valami probléma? Kicsit szét vagyok esve és tanácstalan vagyok! Tartok, hogy csalódást okozok a barátnőmnek, eddig nagyon jól megvoltunk, de 1,5 hónapja elkezdett panaszkodni...


23/F


[link]


[link]


2011. jún. 4. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sokat foglalkozol a külsőddel ...
2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Az a gond, hogy 23 évesen a tükörben fényképezgeted magad, mint egy 13 éves kis csaj. Szóval szerintem az a baj, hogy nem nőttél fel. Amúgy simán leb.uzizok egy olyan srácot, aki tükörben fényképezi magát, de miután van barátnőd, ezt most mellőzöm... :)
2011. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem belül lehet probléma ha egy ilyen testtel nem vagy elég magabiztos. A külsőddel nincs baj mert nagyon jól nézel ki inkább a barátnőddel lehet valami gubanc ha nem tud értékelni téged.

19L

2011. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az épp testben nem épp a lélek!
2011. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzd ki magad. Még ezen a fotón is úgy nézel ki mint aki magába van roskadva. Egyéb problémát nem látok. (és ezt sem biztos, hogy jól...)
2011. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 19:02


fél éve nem kondizok, kicsit elhanyagolom magamat

2011. jún. 4. 19:21
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 19:05


utálom magamat fényképen látni, nagyon kevés kép készül rólam, ez egy kivétel, hátha mások jobban észreveszik azt, amit én nem...

2011. jún. 4. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 19:05 3. hozzászóló


értékel, csak mivel nekem vannak lelki problémáim a szex terén teljesítési problémáim vannak. Ez is magam felé irányul, mert neki többször van orgazmusa, nekem pedig problémás már 1x is elmenni 1-1,5 óra alatt

2011. jún. 4. 19:24
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 19:12


kihúztam magamat :D az első képen a fény vágja le a vállamat. Egy kicsit ki van fordítva a felső testem, a második képen jobban látszik.

2011. jún. 4. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt írtad az életeddel vannak problémáid. Ehhez szerintem vajmi kevés köze van a képeknek. (egyébként jól nézel ki ha esetleg megerősítést várnál) Mérlegeld, hogy milyen jellegűek a problémák esetleg sokat vagy ideges, családi ügyek, munkahely, suli bármi. Próbálj meg tenni azért hogy megoldódjanak a gondjaid. Ha a barátnőd megjegyzéseket tesz az elég szomorú rá nézve mert szerintem ha látja, hogy gondjaid vannak pont segítenie és támogatnia kellene. Vigyázz viszont ha attól tartasz csalódást okozol neki mert ez egy ördögi kör aggódsz ezért nem megy a szex rendesen, ha meg már nem megy akkor még jobban aggódsz. Próbáljatok beszélni erről mert egyáltalán nem szégyen és a legtöbbet ő tud segíteni neked ha elég megértő és nem pedig mi akik nem látunk bele az életedbe.



21/L

2011. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!