Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ez a kapcsolat 13/L 22/F?

Figyelt kérdés

17-18nak szoktak nézni külsőre, és viselkedésre se vagyok gyerekes.

A szüleim nem szigorúak, elengednek vele, ott aludhatok stb.

Nem vagyok szűz, ez se fog gondot jelenteni.

1 hete vagyunk együtt, és jól megvagyunk, csak barátnőm kritizálta hogy ilyen idős fiúm van.

Szerintetek tényleg nagyon sok a korkülönbség?



2013. dec. 17. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy rendes apuka nem lenne olyan hű de engedékeny..
2013. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit sem,mlecsukhatják ha szexuális életet éltek, annyira nem elfogadható..

Kicsit betehg a srác.., hiába nézel ki 17-nek csak egy kislány vagy...kislány élettapasztalattal, gondolatokkal, általános iskolával..stb ő meg felnőtt férfi...

2013. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
már az gáz h 13 évesen nem vagy szűz, a szüleidet sem érdekli a dolog, és a pasid képes egy 13 éves csajjal járni, és még szexelni is vele
2013. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Jah és minden 12-16 éves érettebbnek hiszi magát a koránál...és nem gyerekesnek... Én is azt hittem....de most visszagondolva nevetséges
2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
NEM feküdtem le vele!
2013. dec. 17. 21:08
 6/18 anonim ***** válasza:

én 13 évesen még pizsipartyt szerveztem a barátnőmmel és játszottunk a szabadban...

grat neked,a barátodnak és a szüleidnek is. barátnődnek van a legtöbb esze...

ennyi idősen max nézni lehetne a fiúkat.az hogy nem vagy szűz meg nagyon elítélem hacsak nem azért mert megerőszakoltak amit kétlek...

2013. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
őt lecsukják, ha lefekszel vele, de ez a kisebbik gond, mert onnan kiszabadul egy idő után. te viszont örökre egy lotyó maradsz.
2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 piriiiiii ***** válasza:
54%
MILYEN SZÜLEID VANNAK NEKED?!
2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
a szüleid elhanyagolnak, alkalmatlanok a feladatukra, a fiú meg pedo
2013. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 xtazin ***** válasza:
58%
Az hogy fake vagy nem nemtudom. De az hogy viselkedésre nemvagy gyerekes kicsit vicces.. csak azért mert nemvagy szűz nemleszel érettebb. Azon is elgondolkozhatnál hogy ha már 13 évesen 18 évesnek nézel ki kicsit visszafoghatnád magad. Már az is elég nagy gond hogy nem vagy szűz ilyen fiatalon. És a 22 éves FÉRFI barátodnak is több esze lehetne ha már ilyen idős.
2013. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!