Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik jobb eset, ha...

Hölgyek! Melyik jobb eset, ha ti kinéztek egy pasit akihez vonzódtok és "felszeditek", vagy az amikor a pasi kezdeményez? A kapcsolat jövőjét illetően van különbség? Vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként pedig szerintem ez abszolút nem befolyásolja a kapcsolat jövőjét,ez teljesen attól függ,milyen emberrel hoz össze a sors.
2014. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kapcsolat jövője a azon múlik, hogy komolyan gondolják-e...


Azt gondolom, hogy az lenne logikus, hogy aki kezdeményez, az már komolyan gondolja. És a másik csak úgy korrekt, ha csak akkor megy bele, ha ő is komolyan gondolja, vagy ha nem akkor közli, hogy mire hajlandó...

Nagy szemétség valaki kezdeményezésére lecsapni, ha jó előre tudja, hogy úgyis dobni fogja...


Márpedig akárhogy is nézzük, az a gyakoribb, hogy a férfiak használnak ki minden lehetőséget, aztán megfutamodnak...

Épp ezért jobbnak tartom, ha a pasi kezdeményez. Akkor valószínűbb, hogy komolyan gondolja. És ha nekem is bejön, akkor amen. Ha meg nem, akkor megtudom neki mondani, hogy szó sem lehet semmiről, és nem lesz senki átvágva... Nagyon egyszerű ez.


Ha nőként kezdeményeznék, és benne lenne, akkor mindig ott lenne az érzés, hogy vajon csak azért ment bele, mert épp nincs senkije és addig is jó vagyok neki, vagy valóban engem akar...?


Jobb az, ha a férfi kezdeményez. Ennyire legyen már férfi...!

Néhány kivételes eset lehet mondjuk...

2014. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!