Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám szerint akkor lesz...

Nagyanyám szerint akkor lesz valaki a gyerekből, ha "agyba-főbe verik", és csodálkozik, hogy gyerekkorom óta remeg a kezem, mindenkit kritizál (anyut, a saját lányát is), tegnap látogatóba jött keddig, úgy érzem, felment a pumpa, hogy viseljük el?

Figyelt kérdés
25 vagyok, még pár hónap, és meglehet a lakásom, addig nem mehetek albérletbe, mert az a pénz kell. De nem csak rólam van szó, hanem anyuról is, mama még csak tegnap jött, és anyu egyre gyakrabban hív félre, hogy már megint felidegesítette a mama valamivel. Anyunak ott a munkahelyi stressz is.
2009. dec. 6. 15:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy baszakodjon,nincs olyan helyzetben hogy ezt tegye veled,első válaszolóval egyetértek,szidjátok le mindenért,és mondjátok meg neki hogyha pofázik akkor akár el is húzhat.
2009. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
83%
Uramisten! És én még azt hittem, hogy a férfiakra jellemző a családi erőszak! Kutyaharapást szőrivel?? Mégsem lehet megoldás egy kisnyugdíjast bántalmazni. Ha már mindenképpen együtt kell lenni vele, akkor tényleg a legjobb megoldás: az egyik fülön be, a másikon ki. Észre kell, hogy vegye, az irányítás már nem az ő kezében van.
2009. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ez undoritó..nadrágszijjal meg vesszővel. Én be sem engedném anyukád helyében a lakásodmba sem:(
2009. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Verjetek ti is meg ugyanugy, mint ahogy o titeket.

Vesszovel es nadragszijjal a dogot! Ilyen allatok elnek a vilagon, szomoru.

Tegedet is o megvert? Egyutt eltetk vele amikor kicsi voltal?

Teged anyukad is megszokott verni?

Fujtsatok meg, meg ma a rohadtat!

2009. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én házam az én váram azaz nagyi KUSS vagy húzz haza! Esetleg zárjátokki estére.
2009. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
valami nincs rendben vele O.o
2009. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Kérjetek bocsánatot tőle,mondjátok meg neki hogy nyugodjon meg,menjen el lefürödni,engedtek neki vizet,és csak akkor veszi észre hogy nagyon forró amikor már benne van,és akkor meg megsül a rohadéék,csak úgy meg büdös.Kötözd le aztán addig kínozd vesszővel amíg nem könyörög hogy inkább öld meg.Nálunk is hasonló a helyzet,de engem csak kiskoromban vert,most már nem,sajnos velünk él és egész nap pofázik.Még fél év és megyek egyetemre/főiskolára jó messzire.
2009. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nos, közöltem vele, hogy ha nem vagyunk neki elég jók, akkor menjen haza. Megsértődött, elment, de előtte még bocsánatkérést várt...
2009. dec. 7. 08:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Halleluja !!!
2009. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Anyunak nagyon nem tett jót, míg mama itt volt, főleg hogy problémás gyerekeket tanít, és elég gondja van ott, most, hogy mama végül mégis hamarabb ment haza, anyu is nyugodtabb, de valahogy mama jelenlétében nem meri ezt beismerni.
2009. dec. 8. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!