Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csodálkozik, ha nem foglalkozo...

Csodálkozik, ha nem foglalkozom vele? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm lassan 15 éve (már-már olyan, mintha a tesóm lenne).

3 hónapja jött neki a szerelem és folyton csak róla beszél. Szóltam róla erről, de semmit nem használt. Ha együtt vagyunk 10 órát abból 8-at a pasijáról beszél. Jót-rosszat stb..


Mit csináljak, hogy erről leállítsam, mert lassan már beszélgetni sincs kedvem vele.


27Nő


2011. okt. 10. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Légy türelmes, pár hét, és elmúlik a láz... és figyelmeztesd, meg kell értenie, észre kell vennie magát.
2011. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Légy türelmes, pár hét, és elmúlik a láz... és figyelmeztesd, meg kell értenie, észre kell vennie magát.
2011. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hiszen rossz vagy jó mindig történni fog. Azzal jön, hogy amikor nekem volt pasim. Tudom magamról, hogy én nem beszéltem róla ennyit hiszen az akkori párommal laktam, így keveset találkoztunk.


Félek, de erre rámehet a barátságunk.

2011. okt. 10. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzál fel egy más témát, mond el neki a problémádat, csináljatok együtt közös progit így nem csak a pasis sztorik lesznek. Ha igazán jó barátok vagytok erre nem mehet rá a kapcsolatotok!
2011. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Először azt hittem, h a kérdést valami tini pics@ tette fel. Könyörgöm felnőtt nő vagy, tanuld már meg elfogadni a másikat! Nem lehet, hogy csak azért zavar, mert irigy vagy? Mert neked most nincs párod? Hidd el, pár hét és már kevesebbet fog róla beszélni, most még friss, most még új. Ha tényleg igaz barátnő akkor nem zavar, sőt örülsz az ő boldogságának!
2011. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Más téma? 2 perc leüti, vissza térünk Zolihoz....
2011. okt. 10. 18:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny! Én is boldog vagyok. Ismerem! Ez nem fog elmúlni. Nem tudom mit szólnál hozzá, ha nap mint nap a legjobb barátnőd csak maga dolgaival foglalkozna, nem hiszem hogy ez gyerekes dolog lenne.
2011. okt. 10. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem ismersz! Az nagyon boldoggá tenne, ha a legjobb barátnőm végre megtalálná azt a pasit akiről megállás nélkül beszélne mert szerelmes. Ha meg ennyire zavar téged a dolog akkor ne foglalkozz többet a barátnőddel. Még jobban is jár... Ilyen egy libát! De tényleg mért nem tudsz örülni az örömének, és megérteni, hogy neki most az a pasi a legfontosabb?

Vagy elfogadod, vagy hagyod a csajt, vagy valahogy elmarod tőle a pasit.

(25N)

2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök neki. Én segítettem őket össze hozni, de ami sok az sok. Nem vicceltem és nem túloztam. Ha napi 5 órát találkozunk és elmegyünk valahova vagy csak otthon ülünk folyton szóba kerül.
2011. okt. 10. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonló gondom, én a tudtára hoztam az illetőnek, hogy mélységesen bánt, amióta van párja, engem elhanyagol. Nem kiabálva, nem hisztizve. Megemlítettem, hogy nem a szerelem az egyetlen dolog a világon, és akármilyen furcsa, velem is történnek dolgok, amiről szívesen beszélnék, nem csak vele és a kedvesével. Megmondtam, hogy ha igaz barátot akar akkor foglalkozzon velem is, mert így vége mindennek. Megértette, azóta havonta legalább telefonál és néha találkozunk is. egy év kihagyás után. SZóval, értelmesen le kell ülni megbeszélni, felnőtt nők vagytok, ezeket meg lehet oldani.
2011. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!