Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy egy...

Mit gondolsz arról, hogy egy 9 éves lánynak megengedik a szülei, hogy ebédhez bort igyon (pár kortyot)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen rendbe van.
2014. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Pár kortytól semmi baja nem lesz, pláne ha jó minőségű a bor.
2014. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy már leszokott a sörről...

:)

2014. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Semmi baja nem lesz.

Az ő dolguk.

Ergo: semmit sem szólok hozzá. Nem kell az embernek mindig mindenről véleményt nyilvánítania...

2014. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer vagy rendszeresen? Egyszer én is meg fogom engedni a kislányomnak (akár már 7 évesen is) hogy megkóstolja ebédhez a bort, de mivel egy évben 3-nál többször én sem iszom bort, így ezt neki sem fogom lehetővé tenni.

Ha egyszer történt, az tök normális dolog. Én úgy nevelem a lányom, hogy minden ingert, élményt, (ami nem tartozik az én értékrendem szerint az erkölcstelenség kategóriájába: pl. nem vonatkozik ez kábítószerre, szexre)

megengedem, hogy kipróbáljon már egészen pici kora óta. Pl. mikor 14 hónaposan minden áron meg akarta kóstolni pohárból a kávémat, simán adtam neki két kortyot. Semmi baja nem lett tőle, lehet őt is így nevelik.

2014. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is 9 éves a kislányom ,és semmi kivetni valót nem találok abban ha iszik pár korty bort ,főleg ha vörös borról beszélünk ,ami kedvező hatással bír a szervezetre .
2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Egy-két kortytól nem lesz részeg, de az nem szép, hogy ilyen korán kezdi. :D
2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Rendszeresen nem tesz jot, egyszer-egyszer semmi baja nem lesz tole.
2014. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem rendszeresen, de alkalmakként karácsony, szilveszter, szülinap alkalmakkor inkább megengedem a gyerekemnek, hogy kóstoljon meg pár korty bort vagy sört vagy pezsgőt az én jelenlétemben, minthogy egyszer csak gondoljanak egyet az osztálytársaival és berúgjanak. Sajnos volt ilyenre példa itt az utcába. Anyuka annyira tiltotta mindentől a fiát, hogy az egyszer csak gondolt egyet, egy másik osztálytársával szereztek valahonnan egy üveg likőrt és ketten megitták. Marha szép látvány két részeg, dülöngélő, hányó 11 éves kisfiú! Szóval inkább igyon meg a gyerekem a tudtommal pár korty bort, minthogy ilyesmi megtörténjen.
2014. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer-egyszer belefér. Így legalább kamaszkorában nem lesz neki tiltott gyümölcs az alkohol.
2014. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!