Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy egy...

Mit gondolsz arról, hogy egy 9 éves lánynak megengedik a szülei, hogy ebédhez bort igyon (pár kortyot)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 12:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Én igazából magasról leszarom mindenki más mit csinál.

Egészségére.

2014. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
56%
Pálinkás kenyeret neki!
2014. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom rola, hogy ez tartozik az illeto lanyra, meg a szuleire, masra nem.
2014. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%

Azt, hogy egy 9 éves gyereknek nem való az alkohol!

Pláne nem állandó rendszerességgel, még ha csak pár kortyról van is szó.

2014. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok kulturaban ez teljesen normalis, egeszsegre sincs kulonosebb kockazata. Ettol fuggetlenul minden ebedre biztosan nem ihatna par kortyot se, de monduk vasarnapi ebedkor, vagy unnepekkor en engednem. (hogy mas mit csinal, az az o dolga) Egyebkent 9 eves kislanyoknak altalaban nem szokott izleni semmilyen alkohol.
2014. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%
alkohol. 9 éves gyerek. Gratulálok. Nem hiába tart ez az ország ott, ahol. Egy 9 éves gyereket nem engednék bort inni, még alkalomadtán, pár kortyot sem. Nem hiába van ennyi elcseszett felnőtt, ha ennyien engedik ezt a dolgot.. miért nem adtok neki egyből egy jointot vagy egy szippantásnyi kokót?
2014. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%

Azt szólom, hogy egy 9 éves kislány még GYEREK és GYEREKNEK nem való az ALKOHOL!

Még ilyet nem is hallottam, hogy egy gyerek magától kérjen bort!

2014. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

nekem is megengedték kicsiként sőt, a cigibe is szívhattam 1 slukkot.

ezek után 18 éves koromig nem is kértem egyikből se, nem tetszett.

de ha tiltottak volna tőlük, lehet hogy most egy cigifüggő alkesz lennék.

egy kortyot miért ne igyon... úgyse ízlene neki :D

2014. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Fehéret szoktunk inni főként, de persze étel válogatja mi megy hozzá. És nem ótvar lőrére kell gondolni hanem igazán finom jó borokra. Traminit mondjuk, szürkebarát, furmint, rizlingszilváni, olaszrizling. Egy száraz vöröset meg nyilván nem kell meginnia, ha kér akkor kap pár kortyot. Ha nem ízlik neki otthagyja. Hetente többször iszunk de nem minden nap.
2014. febr. 3. 14:39
 20/28 anonim ***** válasza:
28%

:DD ha kér akkor kap :DD nagyon nevetek. s

zerintem egy két korty pálinka sem árthat..a legjobb, ha csecsemökorban kezdjük szokatni a gyerekeket, pár csepp a cumisüvegbe..gyogyhatásu készitmény :D

2014. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!