Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a férje építöiparban...

Akinek a férje építöiparban dolgozik mennyi pénzt visz el othonról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
AZ ÉN FÉRJEM HÉTFŐ REGGEL ELUTAZIK ÉS CSAK PÉNTEK ESTE JÖN HAZA. 1500 FT MEGY EL NEKI ENNYIVALÓRA (KELL AZ ENERGIA ILYEN MUNKÁHOZ)+ 500 FT NAPI 1 DOBOZ CIGIRE (PRÓBÁL EGYRE KEVEEBBET SZÍVNI). TEHÁT EZ HETI 10 EZER. Nem kevés de még így is több marad a hónap (kb. 40 ezerrel)végén mint az előző munkahelyén.
2009. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az én férjemis épitöiparba dolgozik,de ö sem visz pénzt.bár mi hollandiába élünk,ritkán elvisz 1-2eurot,de azt haza is hozza.ittholrol visz ö is mindent-.
2009. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mink Németországban élünk.Erre lettem volna kíváncsi,hogy aki visz otthonról kaját +mennyit költ mellette.

A férjem visz magával enni,+1 doboz cigi ami sajna 5€.Meg eggyeztünk,hogy leszokik,de még eddíg nem sikerült neki.,Èn mondtam csak akarat.....+kávéra 1,50€

Szóval a kaja mellé napi 10€.

Èn sokallom.....Ez sok plussz.

2009. dec. 7. 12:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy nálatok No.-ban lehet-e kapni, de van egy gyógyszer a champix, ami nagyon sokat segíthet a leszokásban. A nővérem 20 év és napi 2 doboz cigi után szokott le a dohányzásról ennek a segítségével. Nem olcsó, itt Mo-n annyiba került a havi adagja a gyógyszernek mint amennyit elszívott volna cigiben, viszont másfél-két hónapig szedte csak, utána már nem volt rá szükség. Úgy hat, hogy hányingere lesz ha rágyújt. Aki ezzel próbált leszokni, annak nagy százalékban sikerült. Akaraterő nélkül nyilván ezzel sem megy, de nagyon sokat segíthet. Ugyan ezzel nem fogtok megtakarítani az első 1-2 hónapban, de utána már nem kell cigit venni. Itthon csak háziorvos írhatja fel, tehát vényre kapható, de odakint nem tudom, hogy megy ez. Olvass utána, hátha segít valamit!
2009. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!