Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak édesany...

Milyen ajándékot adjak édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepni valamivel kb. 10 000 Ft értékbe(lehet kicsivel több). Kérdeztem tőle, hogy mit szeretne, de nem vágyik semmire...
2009. dec. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki gyűrűt :D vnnak csodaszép ezüst gyűrűk :D:D olyan szépek :D esetleg leírnád, hogy hol lax?
2009. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem gyűrűt szeretnél, vannak másmilyen ékszerek is
2009. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban. :)
2009. dec. 7. 11:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2009. dec. 7. 11:32
 5/6 anonim válasza:
100%
Egy unokával? :)
2009. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egész tegnapig gondolkodtam anyum ajándékán, hasonlóan 10.000ft. értékben. Arra jutottam, hogy fényképes ajándékot még nem kapott, szóval készíttetek egy hatalmas képet neki a falra magamról és az unokáról, ezen kívül pedig valami apróságot. vagy bögrét a munkahelyére, vagy valami kis díszt. Ma rendelem meg.
2009. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!