Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büszke lennél a gyerekedre,...

Büszke lennél a gyerekedre, ha okosabb lenne nállad?

Figyelt kérdés
Apa azt mondta, azért büszke rám mert okosabb leszek mint a családból bárki. Te büszke lennél a gyerekedre, vagy inkább zavarna?
2009. dec. 7. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű. A legtöbb szülő azért erőltet a gyerek számára hülyeségnek tűnő dolgokat, mert mind azt akarja, hogy okosabb legyen, többre vigye és jobb legyen neki, mint a szüleinek volt. Helyzettől függetlenül, szegényéknél, átlagéknál, gazdagéknál de legyen még jobb a gyereknek nekik volt.
2009. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Büszke lennék rá, örülnék neki, de hogy jobb lenne-e neki, ha nagyon okos lenne, abban nem vagyok biztos. Akik nem tudnak annyi mindent, sokszor boldogabbak, hiszen nem tudják, mi hiányzik az életből.
2009. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

nekem azt mondják a család géniusza vagyok és talán a legműveltebb. de ezt nem nagyon szeretem hallani, mert olyan, mintha azt mondanák nekem ezzel, hogy én okos vagyok, és mindenki más hülye :S bár természetesen jól esik néha, de többnyire zavar!!

14/L

2009. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Büszke leszek és vagyok rájuk. A szülők hajlamosak túlozni, ezzel is magukat fényezik, ne dőlj be, hiszen az ő géneikből vagy Te is:))

Apukám mindig azt mondta, hogy egy zseni vagyok.


35/N

2009. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%

jó sok kommentből azt vettem le hogy az okosságot iskolai végzettségbe mérik..ezzel nem értek egyet.


Kerdezőnek: még jó hogy büszke lennék(leszek is!!), hisz a részem:)


17/L

2009. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy büszke lennék rá! Sőt leszek is. Még olyan kicsi a gyermekem, hogy egy egész mondatot sem tud elmondani, de már most a legszerencsésebb szülőnek érzem magam, hogy az én gyermekem!
2009. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már büszke vagyok rá!! És nem csak azért, mert a második diplomájára készül. Hanem az esze és a szive is a helyén van!
2009. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok, igen! Fiam érdeklődési köre egész más, mint az enyém, tudja, érti a fizikát, mérnökként dolgozik. Na. én meg megbuktam fizikából anno. Naná, hogy büszke vagyok, hiszen olyat tud, ami számomra elérhetetlen volt mindig is. De ő megcsinálta!
2009. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az a cél, hogy többre vigye, mint te. Egyébként is, valakitől csak örökölnie kellett.
2009. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!