Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam el a (leendő)...

Mikor mondjam el a (leendő) páromnak, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

Pontosabban természetes úton biztosan nem lehet, mesterségesen van rá némi esély, habár még nem értem minden vizsgálat végére.

"Szerencsére" egy komolyabb kapcsolatom nemrég ért véget, így ott ezzel a problémával nem kellett szembesülni, azt hiszem elég tragikus is lehetett volna.

Ellenben nyilván szeretnék még kapcsolatot és engem a komolyabb dolgok tudnak érdekelni, ahol nyilván elõbb utóbb szóba kerül a gyerek, hiszen a legtöbb nõ szeretne.

A kérdés, hogy mikor jó ezt elmondani? Úgy érzem, ha a kapcsolat elején, az ismerkedéskor mondom el, akkor azzal könnyen elronthatok mindent, hiszen ki akarna egy "selejtes" férfivel kapcsolatot kialakítani.

Ha viszont késõbb mondom el, mikor már érzelmek alakultak ki kettõnk között, akkor azt hatalmas szemétségnek érezném, hiszen eléggé becsapnám a másikat.



2014. febr. 7. 08:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
4%
Minek kéne elmondanod? Majd feltűnik neki.
2014. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Csak ha már kezd komollyá válnni egy kapcsolat, elején nem mondanám el.
2014. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
7%

Annyit mondhatsz kicsit nehezebben lehet majd gyereked es nem kell felnetek a nem kivant terhessegtol.

De lombik baba is baba.

Amig min egy petefeszek megvan lehet gyereked.

Sot ha petedonort hasznalsz meg ez nelkul is

2014. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

#3

A kérdező férfi.... :D

2014. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h hány éves vagy, de a technika fejlődésével lehet, h nem csak kevés esélyed lehet a gyerekre. Én nem nyitnék ezzel egy kapcsolatot, hanem csak akkor említeném meg, ha már tudom, h nem csak 2-3 hónapig leszek vele. Ha vki ezért elhagy, akkor az így is-úgy is elhagyna előbb-utóbb.
2014. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, ha nem lenne egyértelmû...
2014. febr. 7. 08:54
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

Azért ne ezzel nyiss, de ne is a házasság előtti nap állj elő ezzel.

Amikor már az érzelmek és a bizalom megvannak, akkor.

2014. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%

Akkor marad a ici technika vagy az eretlen spermium punkcioja aztan ici .

Ill donor is megoldas.

Tobb ismerosomnek van igy babaja igaz ott a ferfi nem tudta elore.

Az igaz szeretet nem ezen mulik.

Nem tenyeszbikat keresnek a nok.

2014. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi! Hacsak nem végeztek nálad vasectomiát, akkor bármi megeshet! Volt már olyan, hogy gyereke lett olyannak, akinek fixre mondták az orvosok, hogy nem lehet. De szerintem akkor légy őszinte, mikor látod, hogy komolyra kezdenek fordulni a dolgok. Az ismerkedéskor még nem ez a legfontosabb kérdés. Lehet, hogy amúgy sem lesz semmi a kapcsolatból, mert nem vagytok egymáshoz illők. N53
2014. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Húszas éveim közepén járok.

Nem a technika a probléma, hanem, hogy elég súlyos a helyzet, s amennyiben a hormonos kezelés sem segít, akkor rosszak az esélyek.


Ami egyébként kissé bonyolítja a helyzetet, az a védekezés kérdése.

Az óvszer elég problémás számomra, nem vagyok allergiás rá, de borzasztóan zavar, ha nagyon muszáj tudom használni, de hosszútávon nem alkalmas sajnos, na meg nyilván nem szeretnék úgy szenvedni vele, hogy tudom, hogy teljesen felesleges, ellenben egy nõtöl sem szívesen várnám el, hogy teljesen feleslegesen bombázza magát hormonokkal, azt meg csak nem mondhatom, hogy nem kell védelezni, mert csak...

2014. febr. 7. 09:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!