Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülni fog neki a feleségem?

Örülni fog neki a feleségem?

Figyelt kérdés

20.án érek haza, mert távol dolgozok, és megvettem neki a "Valentin napi" ajándékot.

Friss házasok vagyunk, de ismerem ilyen téren, imádja a bizsu fülbevalókat és az aranyt kevésbé, legalább is egy van neki de azt sosem hordja.

Félek hogy nem fog neki tetszeni-

Nektek hogy tetszik?


[link]



egyébként a papírra az van írva hogy alkalmi. Akkor lehetetlen mindennapi viseletre felvenni?


2014. febr. 7. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Csak ismered a feleséged ízlését nem?? Ha tudod milyen ékszereket szeret hordani, akkor már tudod is, hogy ez a fülbevaló bejön-e neki.

Az én feleségemnek nem jönne be, mert ő bár szereti az ékszereket de ez neki túl giccses lenne már

Az alkalmi viselet azt jelenti, hogy különleges napokra érdemes hordani..(pontosan a giccsessége miatt)

2014. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Örülni fog neki.
2014. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
nem ismerjük a feleségedet, de én biztosan örülnék mindennek, amit a férjemtől kapok és szeretettel kapom. Attól, hogy alkalminak van feltüntetve, attól még mindenki ott és akkor viseli, amikor csak szeretné. Ha javasolhatom, lepd meg őt azzal, hogy az ajándékot küld el neki futárral, hogy pont 14én kapja meg, bár nem tudom ez mennyire megoldható. Bárhogy is, fő a szerelem, az egyetértés és a köztetek lévő harmónia. Boldog Valentin-napot nektek :-)
2014. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

A garancia miatt írják rá, hogy alkalmi, hogy ezzel is érzékeltessék, hogy nem reklamálhatsz. A kövek nem fognak kiesni, de ez a fajta zár elállítódik és könnyen kinyílik.

Amúgy biztos, hogy nem gyerekméretet vettél?

2014. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Azt jó ötletnek tartom hogy futár. Szerintem örülni fog. Én is örülnék egy ilyennek, csak én fémérzékeny vagyok. Ha ő nem az, és szívesen hord bizsut, akkor tetszeni fog neki.Nem lényeg hogy alkalmi vagy hétköznapi. Egy szépen kívánatosan felöltözött nőt öltöztet is.

Sok boldogságot nektek!!

2014. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, hogy bizsu, de mégis pont arany színe van...

Nem tudom a feleséged miért nem bírja az aranyat, de nekem nem jönne be, pont ezért...

Bízom benne, hogy neki tetszeni fog és boldogság lesz, meg minden. :)

2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Félreértettétek.

Ez egy 16 K arany fülbe való, a probléma az az hogy neki van egy arany fülbevalója de valamiért sosem látom rajta. Ebben bízom hogy ezt szereti és hordani fogja.

Remélem fog neki örülni.

2014. febr. 7. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az ékszer, de hogy neki tetszeni fog-e, azt leginkább neked kellene tudni. :)


Igen, eléggé alkalmi darab, mert nagyon finom a kidolgozása és a kő színe is (vsz. ametiszt). Szerintem mindennapi viseletre kissé sok - pont olyan, mintha minden áldott nap talpig kontyban-nagyestélyiben menne le a feleséged kenyeret-tejet venni a boltba. lemehet, de akkor mit vesz fel a színházba? :)

2014. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen az ízlése, akkor biztos tetszeni fog. Szerintem giccses és ízléstelen, de ez mellékes.
2014. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem örülni fog, de nem ismerem az ízlését.

Én például azért nem hordom az arany ékszereimet, amiket kaptam, mert nem igazán szeretem az aranyat, az ezüst, vagy a fehérarany jobban illik hozzám. De azt nem tudom, a feleségednek mi tetszik. Amúgy szép kis fülbevaló.

2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!