Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan veszekszik velem a...

Jogosan veszekszik velem a feleségem?

Figyelt kérdés
Néha szoktak hozzánk járni kukázni és elegem van abból, hogy állandóan szétdobálják a szemetet meg nem pakolják vissza amit kiszednek. Mostanában minden héten egyszer jön ide egy cigány asszony és kipakol a kukából és nem teszi vissza. Vagy háromszor emberi hangon, normálisan megkértem rá és azt mondta, hogy jó. Nincs semmi változás. Már párszor leordítottam érte és elküldtem a 'csába, erre a feleségem elkezdett velem veszekedni, hogy miért viselkedek így szegénnyel meg miért fenyegetem mikor így is van elég baja. Nem fenyegettem csak elküldtem és leszarom, hogy mi baja van de idegesít, hogy ami a kuka mellett van azt a kukások nem viszik el. Ezért jogosan veszekszik velem?
2013. okt. 19. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
a feleséged hlye. már ne haragudj... mond meg neki hogy akkor szedje össze ő a cigányasszony után a szemetet.. egyből nem fog tetszeni neki a dolog
2013. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Magamra ismertem a feleségedben. Nagyon együtt érző nő, megérti és át tudja élni, mások nyomorúságos életét. Ez nagyon szép emberi tulajdonság. Viszont veled is egyet kell értenem. Azért mert rossz élete van nem muszáj szemetelnie. Sajnos, ha nem értenek a szép szóból muszáj erősebben fellépni, persze a trágár szavakat lehet mellőzni.

Neki is, neked is igazad van.

2013. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Kellett neked egy libsit elvenni :D
2013. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Legközelebb ne csinálj semmit, egyszerűen küldd ki a feleséged, hogy szedje össze a cigány asszony után a szemetet.


Nálunk is vannak ilyenek és nehogy azt higgyék itt az együtt érzőbb emberek, hogy ezt csak a legszegényebbek csinálják, akiknek nincs mit enni, vagy nem lenne hol dolgozni. Azok is, akiknek semmi szükségük nem lenne rá.


De még ha tényleg a szegénység visz is rá valakit, akkor se dobálja szét a más szemetét.

2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szegény ember is lehet normális. Az nem indok, hogy ha nekem nincs házam és nincs kukám, akkor rongálhatom másét. A feleségednek nem kell mondanod semmit, csak annyit, hogy többé nem szólsz a kukásokhoz, de ő takarít utánuk. Aztán néhány hét és megbeszélhetitek a helyzetet újra.
2013. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem neked van igazad, húzd be valahova a ház mellé a kukát, hogy ne férjenek hozzá vagy zárd el és csak akkor told ki amelyik nap jön a kukásautó.

Az nem normális dolog, hogy valakik más kukájában turkáljanak, egyébként sok nagyvárosban meg is van ez tiltva törvényileg.

2013. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, a hajléktalanoknak nincs is jobb dolguk, minthogy maguk után rendet rakjanak. ;)


Persze, megértelek téged is, nálunk is szétrámolják és utána mehetünk pakolni...amit szó nélkül meg is teszünk. Szóval szerintem szólj neki, hogy mostantól ő a kukafelelős, és pakoljon utánuk ő.

Vagy megoldás lehet még, hogy olyan helyre teszitek a kukát, ahol nem lehet hozzáférni?

2013. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Neked van igazad.
2013. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak akkor férnek hozzá ha ki kell húzni. Pedig már direkt összeszedem a kutyaszart és a tetejére rakom de nem érdekli :S
2013. okt. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!