Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem húga szerelmes...

Feleségem húga szerelmes belém és már nem titkolja előttem, tegnap rám is mászott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor még csak ismerkedtünk a feleségemmel és először voltam náluk a húga már akkor bámult. Azóta is ez van, néha el is mondja nekem amit gondol és az is előfordult már, hogy a fürdőszobában rám nyitott. A tegnapi viszont túltesz mindenen. Ketten maradtunk a csajjal a feleségem szüleinek a házában, én aludni akartam és arra ébredtem, hogy félig rajtam van és megcsókol. Csak egy kis idő múlva tértem magamhoz és kiugrottam gyorsan az ágyból. Ezt elmondjam a feleségemnek? Mit fog hozzá szólni? Egyszer mondtam neki, hogy szerintem bejövök a tesójának, azt mondta, hogy nem kap meg.
2013. nov. 10. 09:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
hú,nagyon jó kérdés,tizessével fognak jönni ,a jobbnál jobb válaszok,
2013. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Hűű, te aztán pasi vagy a javából, nekem is ilyen pasi kell..

Én elmondanám a feleségemnek, az rosszabb ha véletlen pont akkor nyit rátok és félreérti.

2013. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még azelőtt szólj a feleségednek erről, hogy a visszautasított húga tenné meg ellenkező előjellel (mármint hogy te másztál rá, stb.)

Akkor magyarázkodhatnál utána...

Nekem is van egy húgom, ha ilyet tenne, tudni akarnék róla, hogy jól megtépjem, ahogy érdemli.

2013. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Ne röhögtessél már. Ha Te akarod, hogy a húga leszálljon rólad, akkor simán tudsz ellene tenni. Itt akarsz tanácsot, hogy kell lerázni egy nőt? Ha nem ért a szép szóból akár drasztikusan... ennyi.

Ja ha neked tetszik ez és csak "jajj hagyjál már" stílusban adod elő, akkor mit vársz?

Ha másból nem ért vágd pofán. Mit kell ezt túldramatizálni?

43/N

2013. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én bunkó vagyok vele már egy ideje (sírt már miattam) mert nekem ez egyáltalán nem jön be és a csaj sem, de alig veszi észre. Ha tetszene akkor már lett volna rá alkalmam, hogy bármit is csináljunk együtt.
2013. nov. 10. 09:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta előttem valaki,hogy ültesd le a feleséged és mondd el neki mi folyik a háttérben.Annak úgyis az lesz a következménye,hogy a feleséged hármasban ezt meg akarja beszélni,és te akkor már előnyben leszel mert te szóltál előbb.

Mióta vagy a feleségeddel?És mennyi idősek vagytok?

2013. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd el a feleségednek, ha nem is ennyire szletekbemenően.

Ha bedühödik a húg a visszautasítástól, akkor majd jól bemárt a feleségednél hamis dgokkal, akkor abból nehezen keveredsz ki...


Mennyi idős a tesó?


Mondd el, hogy kellemetlen a társasága, mert szerinted túl bizalmas, és mindig rádnyit, nem igazán tudod kezelni a helyzetet... A rádmászós sztorit csak ha muszáj, akkor mondd el

2013. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt és 1,5 éve vagyunk házasok, most éppen az első gyerekünket várjuk, úgyhogy kicsit aggódom nehogy nagyon felidegesítse magát.

Ő 24, a húga 20, én 27

2013. nov. 10. 09:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkónak kell lenni, hanem kerek perec.


"Nem tekintek nőként rád, nem tetszel, a nővéredet szeretem, ráadásul hűséges is vagyok a feleségemhez.

Nagyon kellemetlen, ahogy viselkedsz, és nagyon jellemtelen és gerinctelen ahogy a testvéreddel szemben viselkedsz.

Szeretném, ha leszállnáll rólam, mert a közeledésed terhes."


De mindezt csak azután, hogy beszéltel már a feleségeddel


7#

2013. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
A ilyen lányok nem értenek másból:(
2013. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!