Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Elmegy az eszem!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy anyámmal élek, o kulfoldre jár dolgozni és addig én egyedul vagyok itthon... Én suliba járok..

Van egy szomszédunk, akit alig ismerunk, de anyám mégis túlságosan megbízik benne, annyira, hogy még kulcsot is adott neki a lakásunktól!! Fizet neki azért, hogy reggel járkáljon és felkoltson, mert anyámot semmi nem érdekli velem kapcsolatban az iskolán kívul.. De ez persze teljesen felesleges, hiszen csak felém állít és már megy is el, tehát magamtól kelek az ébresztore.. Aztán mikor suliban vagyok o mindig bejárkál a lakásba és egész nap internetezik, eddig persze megvolt nélkule is!! Egyszeruen idegesít engem az a nö, semmi kozos témánk nincs, állandóan parancsolgat nekem, hogy mosogassak el, pakoljak ossze stb, mikor nincs is nagy bordel, de neki muszáj belekotni.. Nem értem anyámat egyáltalán minek fizeti?! Hogy internetezni járjon hozzánk??

Aztán anyámmal is van egy óriási probléma... Rendmániás! De ez neki olyan szinten van, hogy állandóan már csak ordít, mikor hazajon 2 napon át reggeltol estig csak a lakást nyalom neki, erre o elkezd velem kiabálni, hogy bordel van, meg hogy mér nem tudok rendesen takarítani, és ezt még a telefonba is mondja másoknak (multkor hallottam)!! Rendesen kikészít, mit csinálhatnék vele? Hogy mondjam meg neki, hogy ne fizesse már azt a szomszédot?? Már sokszor beszélgettunk róla, mindig azt mondta, hogy már nem fogja fizetni, de aztán mégis!!


2009. dec. 8. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi a fene az a "bordel" ???
2009. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2009. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anyukádnak kell valaki aki ott legyen melletted ha szükséges, aki kicsit rádnéz, nagyon nehéz lehet mindkettötöknek hogy te napokigegyedül vagy ö meg messze dolgozik.Anyukádnak egy megnyugvás hogy valaki azért ott van neked.

Mennyi idös vagy? Neki az is nehéz ha hétvégén haza megy akkor ne azzal töltse a napot hogy takarítson hanem legalább veled is tudjon lenni egy kicsit.

Miért nem költöztet téged is oda ahova dolgozik, és akkor legalább kicsit együtt lehetnétek, biztos ahol anyukád dolgozik is van iskola.

2009. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bordel az rumli féleséget jelenthet, de nem vagyok benne biztos :/
2009. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, én tuti nem engednék egy idegent be a lakàsba.

Beszélj anyukàddal, mondd el neki miket csinàl, a szomszédra pedig , ha legkozelebb is ràjon az otperc, vàgd a fejéhez hogy nem vagy a gyereke, o meg nem az anyàd, ne parancsolgasson. ( vagy bosszubol huzd ki a netet és dugd el a modemet :))


A bordel egyébként disznool, rumli ( a bordel a bordélyhàzat jelenti franciàul :))

2009. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a bordel az rumli, csak nálunk Szlovákiában így mondják... XD
2009. dec. 8. 19:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyám 2 hétre jár ki, egyenlore nincsenek olyan lehetoségek, hogy én is mehessek vele, de már nagyon elegem van! A szomszéd lánynak egyébként volt egy balesete régebben és mozgássérult, anyám nagyon sajnálja ot (mindenkit sajnál, csak engem nem) és ezért még fizet is neki, hogy hozzánk jár netezni!! De a csaj már egyre jobban kihasználja a helyzetet, tudjátok nem valami jó érzés, hogy egy idegen mászkál a lakásban..
2009. dec. 8. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
és akkor is netezik amikor te akarsz?
2009. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bordell a kuplerájt jelenti németül.
2009. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!